“Він захотів пожити окремо”: відома співачка з Чернівців Аліна Гросу розлучилася із чоловіком

Відома співачка з Чернівців Аліна Гросу розлучилася зі своїм чоловіком московським бізнесменом Олександром Комковим.

Про це співачка розповіла у програмі “Життя відомих людей”.

Розкішне весілля Аліни й Олександра відбулося в справжньому замку в Італії, з купою зіркових гостей влітку 2019 року. Свято обійшлося батькам Аліни в майже 100 тисяч євро. Але подружнє життя виявилася недовгим.

“Вийшло так, що у грудні мені Саша сказав: “давай поживемо окремо”. Я не могла йому цього пробачити, тому що ти або хочеш жити зі мною, або пробуєш щось інше”, – ділиться співачка.

Аліна була приголомшена такою пропозицією коханого, однак зібрала свої речі і переїхала в іншу квартиру. Проблеми в стосунках молодого подружжя розпочалися майже одразу після одруження, а наприкінці осені 2019-го року все взагалі пішло шкереберть.

“Це не було як грім серед ясного неба, але я не думала, що дійде до розлучення. Це був шок”, – каже Аліна.

Аліна сподівалася, що стосунки вдасться налагодити, однак з боку Олександра жодних кроків не було.

“Коли ми жили нормально разом, я дуже його поважала за його вірність. Думаю, що якраз за той місяць, коли ми жили окремо, він з кимось познайомився і тому вирішив спробувати щось нове. Не думаю, що я винна в цьому, просто у нас кардинально змінилися цінності. Я хотіла стабільності, а він хотів експериментів. Нас несло в різні течії. Мені здається, що він мене вже розлюбив, чи зовсім не кохав”, – ділиться співачка.