Буковинський кореспондент ТСН Олег Тудан помер після довгої боротьби з онкозахворюванням.

27 вересня після тривалої хвороби помер журналіст ТСН  з Чернівців Олег Тудан.  Йому було всього 36. Він боровся із раком стравоходу. Про йдеться на сайті ТСН.

Понад 3,5 року тому Олег потрапив до Національного інституту раку з пухлиною у стравоході. Обережні лікарі не давали жодних прогнозів, але Олег вирішив так просто не здаватися. Друзі збирали кошти на лікування. Гроші на лікування тоді намагалися вкрасти шахраї, але злодіям тоді нічого так і не дісталося. А молодий організм та лікарі разом зробили диво і хвороба відступила.

Три роки хвороба про себе не нагадувала. Утім, нещодавно повернулася – та повернувся біль. На його порятунок була надія – українські лікарі збиралися вперше використати імунотерапію для лікування раку стравоходу. Саме цей метод два роки тому отримав Нобелівську премію з фізіології та медицини. Лікування вже сертифіковане в Україні, але досі дороге. Першим пацієнтом мав стати Олег Тудан.

Останній свій допис у ФБ Олег написав 9 вересня. Друзі та колеги вірили, що Олег одужає та переможе хворобу. На жаль, не судилося.

Найщиріші співчуття рідним та близьким. Спочивай з миром, Олеже. Хай земля тобі буде пухом. 

 

Новини Партнерів

Залишити відповідь