Чернівецька область: упродовж вихідних сталася 21 пожежа

Про це інформує Управління ДСНСН України у Чернівецькій області.

Більшість пожеж, які упродовж вихідних виникли на території області, рятувальники ліквідували на відкритій території. Сміття та суха трава горіли 12 разів.

Так, 27 березня у селі Бояни Чернівецького району через необережне поводження з вогнем невстановленої особи загорілася суха трава. Пожежа виникла на околиці населеного пункту. Вогонь помітили очевидці вже тоді, коли полум’я охопило 5 га сухої трави. Рятувальники з міста Новоселиця та місцевого пожежно-рятувального підрозділу села Бояни ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на час прибуття. Вогонь знищив 5 га сухої трави.

Того ж дня вогнеборці з міста Чернівці та місцевого пожежно-рятувального підрозділу села Чагор виїжджали на виклик у село Молодія Чернівецького району. Там на відкритій території теж горіла суха трава. Площа пожежі становила 1 га. Рятувальникам про неї повідомили місцеві жителі. Пожежно-рятувальні підрозділи ліквідували пожежу, попередивши подальше поширення вогню. Внаслідок пожежі знищено 1 га сухої трави. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Окрім пожеж на відкритій території, ще 7 разів упродовж вихідних рятувальники ліквідовували пожежі у житловому секторі та двічі горіли автомобілі.