На Буковині прикордонники пострілами зупиняли контрабандистів

 Біля кордону з Румунією прикордонники затримали мешканця прикордоння, який разом зі спільниками намагався переправити ящики з тютюновою контрабандою.

Про це інформує пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Цими вихідними, прикордонники відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону під час несення служби помітили групу невідомих осіб, що направлялася в бік кордону. Троє чоловіків з ношами за спиною якраз намагалися подолати загороджувальний паркан, аби переправити чергову партію тютюну до сусідньої країни. Зрозумівши, що спроба буде не вдалою правопорушники вдалися до втечі.

Під час пошуку втікачів група реагування виявила за 50 метрів до загороджувального паркану одну невідому особу. На чоловіка прикордонників навів службовий собака. Однак, правопорушник, біля якого правоохоронці виявили пакунки з сигаретами, спробував, як і його спільники накивати п’ятами. Після попереджувальних пострілів у повітря, які були змушені зробити прикордонники чоловіка було затримано. Ним виявився 29-річний мешканець населеного пункту Красноїльськ Чернівецького району.

За спробу незаконного перетинання кордону стосовно буковинця правоохоронці склали адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП та направили матеріали до суду.

Щодо тютюнових виробів, а це 1900 пачок, то вони незабаром будуть передані встановленим порядком співробітникам ДФС.

 

 

Новини Партнерів