У Коломиї на вулиці Карпатській впав літак на хату. ОНОВЛЕНО

28 липня близько 13:40 поблизу с. Шепарівці Коломийського району сталося падіння легкомоторного спортивного літака на приватний житловий будинок з подальшим горінням, внаслідок чого 4 особи загинуло.

О 13:58 пожежу локалізовано.

До гасіння залучено 10 осіб та 3 од. техніки ДСНС.

Фото: Ukrainer

У авіакатастрофі поблизу Коломиї загинув місцевий професійний льотчик та інструктор Ігор Табанюк і троє іноземців, які перебували в літаку.

Про це повідомляє прикарпатське видання КУРС.

Зазначається, що Ігор Табанюк – професійний льотчик, голова громадської організації Прикарпатська дитячо-юнацька спортивна асоціація малої авіації, яка займається розвитком коломийського летовища малої авіації. Ігор Табанюк 40 років тому здійснив свій перший політ та вже розвивавав малу авіацію в Коломиї.

Ігор Табанюк — син військового пілота, народився в Узбекистані, закінчив Чернігівське вище військове авіаційне училище. У Коломию Ігор з дружиною Оксаною переїхали у 1985-му році.

В училищі літав на L-39, МіГ-21. Далі освоїв Як-28, Су-24 МР. Служив в Угорщині, Азербайджані. У Коломиї впродовж шести років був командиром ескадрильї, став заступником командира полку з льотної підготовки.

Раніше повідомлялося, що на Прикарпатті внаслідок падіння легкомоторного спортивного літака на приватний житловий будинок загинули четверо осіб.