Путін — воєнний злочинець.

Найпотужніше і найбільше у Європі партійне об’єднання “Європейська народна партія” (European People’s Party, EPP) запустило флешмоб “Путін — воєнний злочинець”!
Знаючи політичну “кухню” Євросоюзу зсередини, хочу зазначити, що це дуже серйозно. Навіть, набагато серйозніше, ніж те, що Путіна назвав воєнним злочинцем президент США Джо Байден. Після таких заяв у Путіна одна дорога — у Гаагський трибунал. Тепер навіть не уявляю, хто сяде за стіл переговорів з Володимиром Путіним?
Хочу нагадати, що “Європейська народна партія” (European People’s Party, EPP) об’єднує 72 правоцентристських партій з 39 країн нашого континенту. Членами EPP є 16 керівників урядів (10 в ЄС і 6 в країнах, що не є членами ЄС). Серед членів партії 9 Єврокомісарів (включаючи президента Європейської комісії Урсулу вон дер Ляєн), має представника партії на посаді президента Європейського парламенту і є найбільшою фракцію в Європейському парламенті, яка включає 264 європарламентаря.
Тим часом європейські політики висувають Володимира Зеленського на Нобелівську премію миру!
Європейські політики подали листа до Нобелівського комітету з проханням номінувати президента України Володимира Зеленського та українців на Нобелівську премію миру.
“Сміливі українці та українки борються за збереження демократії та самоврядування. Від стійкого спротиву демократично обраного президента України Володимира Зеленського до чоловіка, який зі сльозами на очах прощається з родиною, щоб захищати свою країну, весь народ України піднявся на спротив силам авторитаризму… Ми віримо, що зараз саме час показати народу України, що світ на їхньому боці”, – йдеться у зверненні політиків Європи.
Ростислав Демчук, вл.кор ЧАСу в Брюсселі