Провал російської дипломатії

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Яїр Лапід з приводу расистських заяв Лаврова: Найбрудніший рівень расизму щодо євреїв — це звинувачення самих євреїв в антисемітизмі
“Зашквар” Сєргея Лаврова про українського президента єврейського походження – це вже не “зашквар”, це, навіть не “постріл собі в ногу”, це постріл собі у скроню і провал усієї російської хваленої дипломатії…
Отже! Не знаю, чи з пяну, чи від передозу “коксу” глава МЗС Росії Сєргей Лавров порівняв Володимира Зеленського з Адольфом Гітлером. Мовкяв, у Адольфа Гітлера також була єврейська кров, і усім відомо, що найзапеклішими антисемітаму, якраз, є євреї…
“Володимир Зеленський висуває аргумент: яка може бути нацифікація, якщо він єврей. Можу помилитися, але Гітлер теж мав єврейську кров. Це абсолютно нічого не означає. Мудрий єврейський народ каже, що найзапекліші антисеміти, як правило, євреї. “У сім’ї не без виродка”, як у нас кажуть”, — заявив російський міністр.
З таким одкровенням пан Лавров виступив перед італійськими журналістами. А за мить заява глави російського МЗС облетіла синагоги навіть у найвіддаленіших закуточках світу.
Заява щодо “найзатятіших антисемітів євреїв” обурила міністра закордонних справ Ізраїлю Яїра Лапіда. За його словами, подібне висловлювання це обурлива та непробачна заява, а також жахлива історична помилка.
Yair Lapid: “Foreign Minister Lavrov’s remarks are both an unforgivable and outrageous statement as well as a terrible historical error. Jews did not murder themselves in the Holocaust. The lowest level of racism against Jews is to accuse Jews themselves of antisemitism”.
(Зауваження міністра закордонних справ Лаврова є водночас непрощенною та обурливою заявою, а також жахливою історичною помилкою. Євреї не вбивали себе під час Голокосту. Найнижчий, найбрудніший рівень расизму щодо євреїв — це звинувачення самих євреїв в антисемітизмі).
Міністр МЗС Ізраїлю додав, що словам Лаврова щодо єврейської крові та антисемітизму немає пробачення. Тому посла РФ Ізраїлю Анатолія Вікторова викликали на “килим у МЗС Ізраїлю для надання пояснень.
Будемо сподіватися, що найближчим часом у стосунках між Ізраїлем та Росією наступлять серйозні заморозки.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

peredplata