На Чернігівщині чоловік вибрався з могили після того, як його розстріляли росіяни

Мешканець Чернігівської області Микола Куліченко зміг вижити після трьох діб катувань та розстрілу окупантами.

Микола та троє його братів потрапили у полон до росіян після окупації села, пройшли три доби допитів та розстріл. Микола вижив – куля пройшла через щоку навиліт. Після деокупації журналісти Суспільне Чернігів знайшли чоловіка, який розказав свою історію, передає Репортер.

18 березня до братів у будинок зайшли росіяни з обшуком, знайшли форму ЗСУ молодшого брата Євгена та дідові медалі. Зі слів Миколи це і стало причиною майбутніх катувань та розстрілу.

Євгена вивели на вулицю, поставили на коліна та почали бити дубинкою, яку він сам і зробив. Хлопцям зав’язали очі, кинули у військову машину та вивезли з села. Росіяни його з братами відвезли у село Вишневе на територію пилорами.

Там братів тримали три дні. Потім повезли на розстріл. Двом його братам і йому росіяни вирили могилу. Усім трьом зв’язали руки, ноги та очі та вистрелили в голову, потім прикидали землею. Микола вижив і зміг вибратися звідти.

Попри зв’язані ноги та руки Микола вибрався з могили. Він пішов пішки до найближчого села і минув російський блокпост. Там його прихистила місцева жителька.

До свого села Микола Куліченко пройшов пішки 40 кілометрів. Лікарі його обстежили вже після деокупації. Виявили два зламаних ребра

peredplata