Зеленський наказав скасувати дозволи на переміщення для військовозобов’язаних – ЗМІ

Президент Володимир Зеленський наказав скасувати порядок отримання військовозобов’язаними дозволів на переміщення між областями України.

Про це повідомляє «Українська правда» із посиланням на джерело.

За даними видання, на засіданні Зеленський заслухав доповідь головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного щодо дозволів для військовозобов’язаних залишати межі місць проживання.

За підсумками засідання президент доручив скасувати ухвалений Генштабом порядок із дозволами з метою його доопрацювання зі збереженням обороноздатності країни, повідомило джерело.

Нагадаємо, вчора в Генштабі повідомили, що призовники, військовозобов’язані та резервісти під час воєнного стану не можуть залишати місце проживання без дозволу територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Як пізніше було уточнено, військовозобов’язані можуть вільно пересуватися в межах області, де вони проживають, для виїзду за її межі потрібен дозвіл.

Після громадського резонансу Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що доручив начальнику Генштабу та головнокомандувачу ЗСУ детальніше поінформувати його.

peredplata