Удари по мостах у Херсонській області відрізали окупантів від поставок із Криму — голова ОВА

Унаслідок результативних ударів українських сил по мостах у Херсонській області окупанти виявилися відрізаними від постачання з Криму.

Про це у Telegram повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

«Я можу лише підтвердити влучні удари по опорних пунктах і скупченню ворожої живої сили, озброєння, техніки в низці районів Херсонщини», — зазначив він.

За словами голови ОВА, українські удари повністю вивели з експлуатації практично всі великі мости — Антонівський (автомобільний і залізничний), а також Новокаховський.

 

«Внаслідок цих дій російська армія виявилася відрізаною від постачання озброєння і особового складу з території Криму та лівобережної частини Херсонщини», — додав Янушевич.

Він також підтвердив, що ВСУ розпочала наступ у всіх напрямках на півдні України, проте додав, що влада може давати лише офіційну інформацію від ЗСУ.

 
«Тому ми маємо зберігати спокій і не заважати нашим військовим. Інформації багато, але зараз важливо зберігати інформаційну тишу, щоби не нашкодити нашій армії», — сказав Янушевич.
 

29 серпня на Херсонщині захисники України перейшли в наступ, змусивши «полк ДНР» та десантників РФ тікати з позицій.

В оперативному командуванні Південь заявили, що ЗСУ розпочали наступальні дії з багатьох напрямків на півдні України. Там також наголосили, що в умовах гібридної війни бурхлива реакція на новини з фронту шкодить ЗСУ.

Джерело: https://nv.ua

 
 
 
 

 

 
 
 
 

peredplata