На Буковині формується окремий стрілецький батальйон

Для відсічі навали та звільнення окупованих противником територій, керівництвом держави прийнято рішення про формування додаткових військових частин у складі Збройних сил України, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби України. Для їх комплектування держава потребує вмотивованих громадян, котрі готові захищати її та давати гідну відсіч ворогу.

Про це йшлося під час наради з начальниками районних військових адміністрацій, головами територіальних громад і керівниками центрів комплектування та соціальної підтримки.

📍Стрілецький батальйон дислокуватиметься на території Чернівецької області. На службу запрошуються чоловіки та жінки віком від 18 до 60 років, котрі мають військову спеціальність, а також особи без досвіду проходження військової служби. Для всіх без винятку зарахованих до лав батальйону буде організована відповідна підготовка.

🔝Окрім того, військовослужбовці батальйону будуть мати можливість кар’єрного росту, гарантовану гідну заробітну плату та додаткові грошові винагороди, соціальний і медичний захист. Також їх забезпечать всіма видами військового одягу та харчування.

Охочі вступати до лав окремого стрілецького батальйону Чернівецької області можуть звертатися до рад територіальних громад за місцем проживання, а також районних і міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

🗺 Долучайся до звільнення рідної землі від російських окупантів!
Слава Україні!
Слава ЗСУ! 

Джерело: Чернівецька ОВА

peredplata