У Росії більше нема так званих “літаків глобального спостереження”

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-А-50 – 5-тий і останній радянський і російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління знищено.
Удар по літаку А-50 в білорусі: з’явилися нові подробиці !!!
У неділю, 26 лютого, на білоруському аеродромі “Мачулищі” партизани атакували російський розвідувальний літак А-50 за допомогою двох дронів. Про це повідомляє “Беларускі Гаюн” у Telegram.
білоруські силовики виявили сумку з пультами управління безпілотниками, за допомогою яких було завдано удару по літаку країни-агресора. Але організатори атаки, за словами лідера опозиційного руху BYPOL Олександра Азарова, успішно втекли і вже перебувають у безпеці. Вони виїхали за кордон.
За інформацією “Беларускі Гаюн”, 26 лютого на білоруському аеродромі значні пошкодження отримав А-50У з реєстраційним номером RF-50608. Були пошкоджені передня та центральна частини літака, авіоніка та радіолокаційна антена.
Він прилетів до білорусі ще 3 січня 2023 року та з того моменту зробив 12 вильотів. Попереднього разу борт прилітав до білорусі 24 лютого 2022 року – у день повномасштабного вторгнення в Україну.
У повітряно-космічних силах країни-агресора було дев’ять таких літаків. При цьому удосконалених (з модифікацією “У”) вже більше немає.
Для обслуговування одного А-50 необхідно 19 осіб (5 льотного, 11 радіо та 3 інженерно-технічного персоналу). Вартість його складає 330 мільйонів доларів.
 
 
 
 
 
 

peredplata