На Буковині ніяк не зберуться депутати для вирішення питання московської церкви

Проблема московської церкви, яка називається українською православною церквою, а насправді, є російською православною церквою мусить бути вирішена негайно.

На сесії Чернівецької облради депутати мусять однозначно дати відповідь на питання, що з цією церквою робити на Буковині. Аби не кидатися словами не трясти повітря, не дурити людей, депутатка обласної ради від Європейської Солідарності Ольга Кобевко запропонувала чіткий і зрозумілий проект рішення на наступну сесію. Він складається з двох пунктів:

1. заборонити УПЦ московського патріархату на всій території Чернівецької області, як агресивну, ворожу Україні ідеологічну структуру, котра керується з Росії.

2. відповідальність за виконання рішення поставити на голову обласної Чернівецької обласної ради Олексія Бойка.

І все… Коротко, сильно і… Розумно.

Від редакції Ольга Кобевко днями пр иїхала зі сходу України, де у прифронтовому шпитлі рятувала поранени воїнів. Вона знає ціну життя і смерті.Бачила підлу дію московських попів, які не тільки освячували зброю рашистам, а й самі бралиїї до ру і вбивали українських людей. Тому Олга Кобевко знає, що каже і знає, що робить. Ось як вона пояснила сво позицію: “Зважаючи, що останні більш, як три тижні, різними керівниками області, використовуються маніпуляції поняттями та ствердженнями, постійно шукають якісь юридичні підстави, щоб не забороняти діяльності МП, тому даний проект рішення, викладаю в соцмережах. А усі словесні еквілебристики, які ви хотіли нав’язати буковинцям – є недоречними в часи війни!!!

Тому, рішення обласної ради повинно бути простим і зрозумілим усім!!!
Депутати та керівництво Чернівецької обласної ради всіляко ухиляються саме від такого рішення, бо тримаються за посади, бояться відповідальності, а в цей час ми щодня витираємо сльози за Героями, що гинуть, із-за діяльності агентури саме МП!!!
Слава Україні!!!!
Слава ЗСУ!!!

peredplata