Московити – неандертальці, з тирсою замість мозку

 
 
Підрив Каховської ГЕС – черговий доказ неадекватності московського народу. Це неандертальці, з тирсою замість мозку.
Але також – це урок всім, хто на окупованих територіях побіг за російськими паспортами та служить рашистам. Ви для асвабадителей – розхідний матеріал, не більше. І якщо треба втопити – втоплять не вагаючись.
Ідеологів російського нацизму насправді не цікавить повернення «історичних територій» чи захист російськомовних – то все казки для лохів, що ностальгують за совком. Вони прийшли нищити українців – це справжня мета вторгнення в Україну.

Віктор Балога

Окупанти підірвали Каховську ГЕС
Якщо ви евакуюєтеся, зупиніться на 1 хвилину, відв’яжіть собак, випустіть котів та інших тварин. Дайте їм шанс врятуватися.
❗️ Евакуація людей відбуватиметься з таких населених пунктів: село Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон — острів Корабел
ххх
потвори, як і їх дєди, які в серпні 1941 підірвали ДніпроГес і цим вбили тисячі людей, затопили населені пункти і знищили природу.
Щоб вам у пеклі дамбу зі смолою прорвало
ххх
 
Експерти кажуть, що через руйнування Каховської ГЕС Крим може бути позбавленим водопостачання на роки. Цікаве підґрунтя для того, щоби кремль міг пояснити внутрішній аудиторії, чому доведеться повернути півострів Україні. Але найжахливіше, що це все супроводжується знищенням людей, територій, екосистеми і загрожує найбільшою техногенною катастрофою в Європі за останні десятиліття. Московитам виправдання нема. Держава-терорист має бути знищена! Бажано власними руками. Наша місія – у цьому допомогти.
 

Леся Федоренко

Підрив московитами Каховської ГЕС – це не лише знищення десятків українських окупованих містечок та сіл, небезпека для тисячів людей, які опинилися в зоні підтоплення і знищення тисячів гектарів родючих земель. Передовсім,- це постріл собі в ногу, бо загроза стосується і тих, хто зустрічав рашистів, як своїх, мріяв про руZZкій мір і мріяв про московитські паспорти.
Це, між іншим, капітуляція путлєра в Криму, бо з підривом ГЕС окупанти знищили можливість забезпечення тимчасово окупованого півострова прісною водою. Вони знають, що Крим – не їхній. Не їхня земля, де нині стоїть московський чобіт. Все, на що здатні ординці – спустошити після себе все, що не можна вивезти, як це вони робили з награбованим українським майном, нашими заводами, обладнанням і, навіть, нашими дітьми.
Разом з тим, вони готові знищувати і власну окупаційну солдатню, зброю, з якою припхалися в Україну, свої тимчасові адміністрації і власних колаборантів посіпак. Вимощують шлях до відступу кістками своїх шісток. Це справедливо, бо всі вони пишаються совєтським союзом, красной армієй, сталіним і дєдамі що воювали. Тож, мають пам‘ятати і те, що подібний злочин з катастрофічними передовсім для самих себе наслідками в Україні їхня держава-кумир вже вчиняла 82 роки тому з греблею Дніпрогес у Запоріжжі.
Потоп внаслідок підриву Казовської ГЕС завдасть нової великої шкоди Україні, але не зупинить наступу наших збройних сил та звільнення окупованих територій.
Ще один доказ жахливих злочинів кривавої армії путлєра проти людства лише прискорить розпад московії, її капітуляцію та Гаагу, після якої вже не існуватиме країни-гною, якій вдалося уникнути відповідальності за страшні злочини і зберегтися після Другої світової війни. Горіть виродки у пеклі!
 
 

peredplata