Політична боротьба у Чернівецькій області набирає обертів

Маленька Чернівецька область цими днями стає знову великою ареною політичної боротьби осіб, кланів, партій.

Може це через літо і спеку, може через те, що так закладено було з часів ще пізнього Брежнєва на Буковині. Бо через Буковину і Бессарабію є можливість проектувати всю Україну з її електоральними, політичними та економічними можливостями.

Тут є свій схід, захід і навіть свій Крим. Тому політики спочатку випробовують себе на Чернівецькій області, а потім ідуть в Київську, в столицю і Україну.
Отож, днями викинули інформацію про повернення Бурбака у велику політику. Ця інфа швидко розлетілася по всій Україні та Европі. Хтось, для чогось опублікував відео зустрічі у Чернівцях Максима Бурбака з Андрієм Пишним.

Напевне, хотіли це зробити сенсацією, через неї скомпрометувати голову Нацбанку. А виходить навпаки.
Через Пишного у плюсах стає Бурбак, а Пишний через Яценюка має позитив, а Яценюк отримує також плюс через Пишного. І таким чином колись сильна у політиці чернівецька команда знову відроджується, ніби Фенікс з попелу.
Папієв цього разу дав у штангу. Він хотів бути, як завжди, хитро стояти збоку і насміхатися у вуса над всіма. Мовляв, як я вас всіх розводжу.
Але не так стається, як йому хочеться. Пишний відразу добився націоналізації проросійського Сенсбанку, який колись був проросійським Альфа-банком і знаходився у приміщенні, яке купив собі Папієв в центрі міста Чернівці. Кредит для покупки, напевне, Папієв брав у цих банках на пільгових умовах. А віддаватиме державі і без пільг.
Банку не буде у приміщенні Папієва.  Навряд чи хтось захоче брати в оренду це приміщення. Папієва буде розорено. Аби на цьому все закінчилося?..
Тобто вусата хитрість регіонала цього разу не спрацювала.
З іншого боку активізовано проблеми газових структур Фірташа. І там були хитрий писок та вуса Папієва. Облгази перейдуть до Нафтогазу. Фірташа розорють, а Папієва посадять.
А Буковина? Буде стояти і процвітати після ПЕРЕМОГИ.
А як воно, буде час покаже… 

peredplata

4 thoughts on “Політична боротьба у Чернівецькій області набирає обертів

  1. Як ви гарно прославляєте цих “політиків” які десятками років обрадали український народ і все робили виключно у своїх інтересах… А чому не пишете , що Пишний напряму домопагає розоренню МАШЗАВОДУ ? Замість того, щоб допомогти відновити роботу такого потужного і потрібного для області та країни підприємства, на яке накладено необгрунтовані санкції…

  2. Цікавлять не подробиці жабогадюкінгу, а щоб запрацював нарешті ТОВ “Машзавод” – щоб хтось вже доніс до президента інформацію про підприємство і щоб президент видав указ про зняття санкцій. Вже понад 9 місяців не працює, а як запрацює і люди будуть працювати, отримувати зарплату, і податки будуть сплачуватися.

  3. Звичайно зміна влади в обласній раді вигідна Пишному і Запаранюку. Їх дії при владі нажаль були не професійними тільки шкодили репутації президента. Пишний це давній друг Яценюка, а це команда Порошенка. Яценюк завжди критикував дії теперішньої влади, а особливо Зеленського. Складається враження, що таким чином хочуть змінити владу в краї. Ця команда злодіїв тільки і має на меті прибрати все майно в області. Не виключенням мабуть є і ТОВ «Машзавод» Звичайно Запаранюку та Пишному не вигідно мати при владі людей які роблять щось для розвитку Буковини, і не бояться відкрито висловлювати свою позицію. Пане Запаранюк схаменіться, не залишайтесь осторонь, доведіть що інтереси краю для вас першочергові, а прохання деяких «друзів» не сприяти відновленню роботи ТОВ «Машзавод так і залишаться не виконаними. Допоможіть відновити роботу заводу.

  4. Політики ділять владу в області, а страждають звичайні люди. Працівники чернівецького ТОВ “Машзавод” вже 10 місяців залишились без засобів до існування через те, що завод зупинений через необґрунтовані санкції. Влада області нічого не робить для відновлення роботи підприємства. Це при тому, що завод приносив в державний і місцевий бюджети десятки мільйонів гривень податків!!!!!!!

Comments are closed.