У Чернівецькій міській раді новий голова земельної комісії

Якийсь дивний допис з’явився на фейсбуці від народної депутатки України від партії “Слуга народу” Олени Лис. Вона написала, що нібито Чернівецька міська рада знищує принципи парламентаризму європейського типу у нашому місті. Деталі обіцяє надати згодом, на зв’язок не виходила. Тому що саме мала на увазі народна депутатка, поки невідомо.
Хоча є деякі здогади, міркування, думки щодо того, чим займається партія “Слуга народу” та депутати цієї партії в Чернівцях і в області . Зокрема, у міській раді почалася боротьба за місце голови земельної комісії, яку досі поки що займає член партії “Слуга народу” Просяний. Напевне, ще є дорога земля у Чернівцях. і поки слуги-депутати, хочуть нею керувати, продавати, дарувати і свої пулярці набивати. А народ вже не дає так керувати, як вони хочуть.

Друга причина допису Лис: можлива проблема з орендою. Кажуть, що міськрада не продовжила оренду приміщення, яке займала народна депутатка десь в ЦНАПі. Це дуже сумнівно. Хоча у нас все можливо.
І третє, найголовніше: все-таки – це павуки у банках починають пожирати один одного тому, що президент таки озвучив можливі вибори на 2024 рік. “Слуга народу” не має жодних шансів пройти в парламент і на місцях отримати депутатів.
Тому вони починають шукати винних і пожирати один одного.
Що буде далі, Час покаже.

Від редакції. 
Не встигли ми закінчити допис про те, що у Чернівецькій міській раді є проблеми у партії “Слуга народу” і, зокрема, в земельній комісії, де хотіли поміняти Просяного на Другановського, як депутати відразу ж це зробили. Вони проголосували за Другановського. (На світлині вгорі Другановський і його фракція після обрання головою земельної комісії. І нема на це ради).
З голосу вніс пропозицію Бешлей. І зараз Просяного нема, є Другановський.
Далі буде…

Алекс-Юстасу; ”Все йде по плану… ” Продана
Продан починає і виграє: мат за один хід.

peredplata