У Карпатах ховається біля 50% призовного резерву ухилянтів східних та центральних областей України

Декілька днів тому, я був проїздом у Карпатах, Яремча, Микуличин, Поляниця (Буковель) і інші населені пункти.
І сказати що я у шоці або здивований, то не сказати нічого!
У мене склалося враження що там у Карпатах ховається біля 50% призовного резерву ухилянтів з Дніпра, Донбасу, Запоріжжя, Сум, Чернігова, Харкова і інших східних та центральних областей України.
Величезні позашляховики з реєстрацією вищезгаданих областей, наповнені здоровенними руzкощелепними “біженцями”, ганяють зі швидкістю світла по Карпатах.
Мене вразили ще три факти:
Майже біля кожного готелю стоять десятки спеціально облаштованих позашляховиків і квадроциклів для розваги по гірських схилах годованих ухилянтів.
Так неможе бути друзі щоб на сході України, на фронті, гуцули тягнули на спині зтікаючих кровю побратимів 3 – 5 кілометрів, бо немає транспорту, а люди зі сходу України розважаються в горах на скутерах і позашляховиках.
(Завтра туди в гори, має прибути вантажна військова техніка, і ці розважальні джипи та квадроцикли, мають бути націоналізовані, відвантажені та відвезені на запорізький, донецький та харківський напрямки фронту).
Друге що мене вразило це те, що я не побачив у Карпатах ні військових з ТЦК, ні поліції.
Третє, я бачив оголошення про зниження цін на послуги, першими
– впо
– потім родини загиблих Героїв
– потім військові.
При всій величезній повазі до ТЦК, хочу вам дати пораду, поїдьте у гори, ви за тиждень зможете завершити осінній призив.
Ухилянти давно зрозуміли що, – “краще гір, можуть бути тільки гори, на яких воєнком ще не бував”.
Василь Гасинець

peredplata