Під Івана Рибака у буковинських Карпатах підлу і брехливу копають політичну яму

Сьогодні народний депутат України Іван Рибак готовий йти на вибори по своєму 202 виборчому окрузі.

Гуцули у Карпатах на Путильщині і Вижниччині вітали цей вибір. Бо чимало добра він тут зробив. І враз його прізвище засвітилося у великому хабарі на 500 000 доларів, який давали в Усть-Путилі за 100 га землі.

Хто тільки не задіяний у тій схемі?!

І депутат райради, і землемір, і в. о. голови ОТГ, і мєнт з дозвільної служби і навіть начальник від мєнтів  Путильських. Поліцію Путильського району газета «Час» буде називати «мєнтами». Бо вони таки мєнти, а не поліцейські. Це засвідчує й їхня гнила позиція щодо контрабандистів, кримінальників, і у ситуації щодо 500 000 доларів.

Що ж то було?

В Усть-Путилі розробили схему передачі 100 га лісових угідь в оренду на 49 років якомусь підприємцю з Хмельницької області.

Участь брали 2 мєнти, 2 депутати і в. о. голови ОТГ.

12 червня приїхали вони (не всі, а тільки 3) до Кам’янець-Подільського. Там у ресторані їм передали 200 000 доларів і відразу накрили.

Для перебивки: Негідники-хабарники!

До вас звертається редакція газети «Час». Якщо хочете добре жити, то ніколи не беріть хабар у сумі 200 000 доларів. Вони, ці долари, фігурують у різних хабарних оборудках. Наприклад, директора Калинівського ринку Івана Ринжука також брали на хабарі 200 000 доларів. Швидше за все – це мічені долари…

Трьох фігурантів цієї справи уже завезли у Київ, де утримують під вартою. Начальник мєнтів Путильського району раптово захворів на серце і зліг у райлікарні. Навколо палати стоїть варта.

Цікавим було затримання у Путилі: спецзагони СБУ та поліції оточили райвідділ мєнтів. Через якийсь час сюди на кількох джипах під’їхали кілька десятків контрабандистів. Напевне, хотіли визволити «своїх мєнтів». Але побачили велику кількість озброєних правоохоронців відступили на заздалегідь зайняті позиції довкола кордону від Селятина і до Перкалаби.

Кажуть, що вони на якийсь час заляжуть на дно. Допоки не з’явиться нова криша.

Оборудка зі 100 гектарами цікава тим, що її було зроблено юридично грамотно. Спочатку виймалися паї тих, хто помер. І передавали до сільради. Чомусь на ці паї не знаходилося правонаступників. Або родичам не роз’яснювали, як юридично оформити так звану «відумерлу спадщину». Чимало таких неоформлених паїв були ще з 90-х років минулого століття.

Коли сільрада їх отримала, то мала можливість передати в оренду на 49 років для ведення мисливського господарства.

Так і зробили. Їх впіймали. Тепер шиють справу. Кажуть, що й під Івана Рибака. Бо сама ця операція розроблялася більше року.

Контроль був у силовиків столиці України. Тож вони знають все, хто з ким і проти кого.

Якщо Рибака зіб’ють з передвиборчої гонки, можливим і реальним кандидатом там стане військовий прокурор Анатолій Матіос. Він з тих країв (село Розтоки Путильського району,) знає добре людей і гори. Там матиме чимало роботи з криміналом, контрабандою, хабарниками і мєнтами.

Петро Кобевко

Р.S. Сам Рибак вважає, що все це роблять фейкові сайти для його дискредитації. Про це він сам пише у соціальних мережах ФБ:

-Вибори у Чернівецькій області починаються з появи фейкових сайтів та відвертої брехні, яку вони продукують. 

Вчора ввечері один із сайтів, утворений тиждень тому, намагався розігнати фейкову інформацію про буцімто причетність мого помічника до кримінального провадження, стосовно отримання окремими посадовцями Путильського району великого хабара.

Фейк – це дуже м’яке визначення до такої безцеремонної та несусвітньої брехні. Інформація про спецоперацію поліції та Державного бюро розслідувань у Чернівецькій області обійшла всі сайти, причому, з коментарем Генерального прокурора України Юрія Луценка. Мене, як депутата, в округ якого входить Путильський район, теж обурив факт спроби відчуження окремими посадовцями громадської землі за хабар.

Але лише один новоспечений, убогий сайтик у Чернівецькій області вирішив зробити з цього сенсацію, притягнувши за вуха неіснуючі події, абсолютно далеких від того, що сталося людей, вірогідно, щоб розігнати дезу у соцмережах. Більше того, автори шитої білими нитками брехні згадали в публікації у негативному світлі моє прізвище та огульно звинуватили все керівництво буковинської поліції.

Одразу заявляю, жодного стосунку мої помічники, і тим більше я, до подій у Путильському районі, де затримали вірогідних хабарників, не маю. Більше того, повністю підтримую дії поліції та ДБР, спрямовані на забезпечення законності та захисту майна територіальних громад.

Але зараз не про це. Цей випадок засвідчив, що мої опоненти на виборах, опоненти інших буковинських кандидатів у депутати Верховної Ради, не будуть гребувати нічим. Від відкритого підтасування фактів до брутальних провокацій, і, схоже, дедлайнів у них нема. Про здоровий глузд публікантів відверто замовної брехні навіть не йдеться. Тут мораль не працює.
Тому закликаю усіх буковинців, моїх виборців, а найперше – чесних і порядних, відповідальних буковинських журналістів, прискіпливо перевіряти інформацію. Політичні ставки на цих парламентських виборах дуже високі. Реваншисти рвуться до влади, щоб узурпувати її. Щоб переписати Конституцію, скасувати наш стратегічний напрямок на НАТО та ЄС. Відмінити мовний закон.

Тобто знищити те, за що пролили кров тисячі українських героїв сьогодні. За що склали світлі голови на вівтар незалежності мільйони найкращих українців у нашому героїчному минулому. Цього допустити не можна.
Саме тому я знову балотуюся до Верховної Ради. Щоб не допустити російського реваншу, знищення армії та інших засадничих цінностей незалежної України. Щоб не допустити громадянської війни на вулицях наших міст і встановлення проросійської диктатури, аж до повної капітуляції України перед Москвою. А цього дуже комусь хотілося б.

Переконаний, наступна Верховна Рада має бути Радою противаг, депутати-патріоти мають жорстко стояти на сторожі інтересів українського народу, протидіяти російській агресії на всіх фронтах. Постійно давати відсіч внутрішнім ворогам. Це єдина проукраїнська стратегія. А їм потрібно всього лише мати переважаючу антиукраїнську більшість у Верховній Раді. Щоби переписувати Конституцію суверенної держави на догоду Путіну та олігархам, котрі стоять за цими нашвидкоруч скроєними партіями і сепаратиськими блоками.

Тому кожен з нас, хто є провідником українства та незалежності, хто бачить нашу державу повноправним членом ЄС та НАТО, зараз перебувають у прицілах. Як керівництва п’ятої колони, сепаратистів та колишніх регіоналів, так і у прицілах ФСБ. З його потужною машиною дезінформації та гібридної війни.
Як бачимо, під вибори вони постворювали сайти-одноденки, розгорнули широку кампанію із зомбування і дискредитації. Міри та совісті у них, звісно, бути не може апріорі. Та й ніхто на це не сподівається. Це війна. І ми мусимо протистояти їм разом, бо втратимо Україну!

Світлина від Ivan Rybak.

 

Новини Партнерів