В помешканні буковинки виявили велику партію контрабандних сигарет

Співробітники Державної прикордонної служби України у взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжують протидіяти правопорушенням на державному кордоні та у контрольованих прикордонних районах.

Так, учора, в ході відпрацювання оперативної інформації, в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019», міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонному загону, військовослужбовців мобільного прикордонного загону «Чернівці», представників податкової міліції ДФС та СБУ в Чернівецькій області за повідомленням співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби, проведено обшук приватного помешкання в населеному пункті Долішній Шепіт, що на Буковині. Помешкання належить громадянці України, місцевій жительці.

За результатами огляду виявлено та вилучено 57 ящиків тютюнових виробів без марок акцизного збору, які планувались для подальшого переміщення через державний кордон України на ділянці відділів «Селятин» та «Красноїльськ» – інформує прес-служба Державної прикордонної служби України.

На цей час очікується внесення працівниками ДФС в Чернівецькій обл. відомостей до ЄРДР за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України. Наразі триває оцінка суми вилученого товару.

peredplata