Василь Максимюк: «Влада у державі – тільки у телевізорі»

Влада практично втратила контроль за дотримання законності у регіонах.

Започатковані позитивні процеси Петром Порошенком децентралізації руйнуються і носять негативний характер. Це стосується всіх сфер.

До прикладу т. з. більшістю у Чернівецькій міській раді приймаються рішення, які повністю порушують законодавство України. Якщо раніше на кожній сесії був присутній прокурор міста, який вказував на порушення закону, то нині прокурора нема. Бо сама прокуратура уже не має функцій загального нагляду.

Для поліції потрібні спеціальні звернення, а СБУ займається зовсім іншим напрямком.

Наприклад, кіоск на вул. Буковинській, який там самовільно встановили, чи триповерхова споруда по вул. Героїв Майдану навпроти вулиці Рівненської, де надавалася земля для облаштування зупинки громадського транспорту. І таких прикладів, на жаль, можна наводити безліч.

Фактично загальмована реформа медицини, яка уже мала перші позитиви. І ми їх відчули. Але надалі призупинилися. Не вирішенні проблеми в організації роботи медичних закладів та лікуванні. Обманули медиків і не виплатили задекларованих владою 300 відсотків зарплат тим, хто працює з хворими на коронавірус.

Отже, висновок: влада у державі є тільки у телевізорі. А народ України кинутий напризволяще.

Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради,

голова  фракції «ЄС»

 

Новини Партнерів