Потужна команда від “Європейської Солідарності” об‘єдналась, щоб реалізовувати в нашій області програму європейського розвитку Буковини (ВІДЕО).

 

СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ – В ЄС /

Науковці, громадські діячі, юристи, медики та освітяни – потужна команда від “Європейської Солідарності” об‘єдналась, щоб реалізовувати в нашій області програму європейського розвитку Буковини.

 

Чернівецька область демострувала позитивну динаміку розвитку, повагу до прав та свобод громадян, зміцнювала становище середнього класу, коли країна мала сильного лідера, поступ до Європейського співтовариства, чітку програму дій – тобто з 2014 до середини 2019 року.

 

Для того, щоб перемогти проросійських реваншистів та дилетантів у владі, захистити національну ідентичність та європейський вибір, єдина проукраїнська сила “ЄС” йде на місцеві вибори-2020.

 

 

І в Чернівецькій області експерти у різних сферах доклалися для створення програми розвитку “Європейський регіон. Європейське місто 2025”, яка передбачає системний розвиток Буковини та Чернівців. Це продовження гідних ініціатив попередніх років – в охороні здоров‘я, освіті, реформі місцевого самоврядування, у розбудові інфраструктури, культурі та туризмі.

 

Лікарі мають бути захищені. Здоров‘я пацієнтів повинно бути у пріоритеті. Ми відчули це навесні, коли надавали лікарям допомогу, щоб вони у свою чергу – могли рятувати життя від смертоносного вірусу COVID-19.

 

 

Продовження реформи освіти. З одного боку – оптимізація шкіл та садочків, з іншого – будівництво нових об‘єктів. Окрема ланка – це інклюзивна освіта.

 

 

Будівництво доріг місцевого значення – живемо у регіоні, для якого це нагальна проблема. Майбутні депутати Чернівецької обласної ради, за підтримки фракції “ЄС” у парламенті, планують вирішувати це питання.

 

 

Як реалізувати ці та інші амбітні цілі? Відповідь проста – це команда фахових людей, кожен з яких є професіоналом своєї справи і разом з тим готовий працювати для та заради дійсно Європейської Буковини.

 

 

Кандидати до Чернівецької обласної ради від єдиної проукраїнської сили “ЄС” – це Михайло Павлюк – кандидат політичних наук, голова правління ГО “Центр актуальних місцевих інвціатив”, в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації у надскладні 2018-2019 роки, громадський діяч, Сергій Дображанський – доцент кафедри історії України факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ імені Юрія Федьковича, кандидат історичних наук, Ірина Маковійчук – Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, генеральний директор ОКНП «Чернівецький обласний клінічний кардіологічного центр», Вадим Руссу – юрист з багаторічним стажем та Оксана Палійчук – керівниця Державної служби якості освіти у Чернівецькій області. Це і десятки інших фахівців у своїх сферах, успішні менеджери та лідери неурядового сектору.

 

Дивіться у сюжеті YouTube каналу “Чернівці Live” – про програму розвитку “Європейський регіон. Європейське місто 2025”, наші реалізова плани та подальші задуми, про команду однодумців, що йдуть на вибори, щоб продовжувати українську справу. 

 

Також з командою “Європейської солідарності” на вибори до обласної ради йде лікарка-інфекціоністка ОКЛ, лікарка вищої категорії, волонтерка Ольга Кобевко