“Слон” і Три компанії з Чернівців, які опинились під “антиконтрабандними санкціями”, подали до суду на Зеленського, РНБОУ та СБУ

Три приватні підприємства, зареєстровані у Чернівцях, подали до суду на президента Володимира Зеленського, Раду національної безпеки та оборони України та Службу безпеки України з вимогою скасувати указ президента України про запровадження санкцій щодо цих компаній.

Як повідомляє molbuk.ua, інформація про це оприлюднена в судових розкладах сайту “Судова влада України”.

Зокрема, до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду України, який уповноважений переглядати укази президента, звернулися “Компанія Менатеп”, “Новатек Продакшн” та “Ексто Холдинг”. Усі ці фірми увійшли до списку із дев’яти компаній з Чернівців, щодо яких на початку квітня Зеленський ввів санкції.

Відповідачем у цих справах вказаний президент України Володимир Зеленський. Третіми сторонами – РНБО та СБУ.

Компанії з Чернівців просять суд визнати протиправним та скасувати Указу президента №140/2021, опублікований 3 квітня 2021 року. У розкладі засідань зазначається, що склад суду, який розглядатиме цю справу, вже призначений.

Три компанії з Чернівців, які опинились під санкціями, подали до суду на Зеленського
Три компанії з Чернівців, які опинились під санкціями, подали до суду на Зеленського
Три компанії з Чернівців, які опинились під санкціями, подали до суду на Зеленського

Що відомо про ці фірми

“Компанія Менатеп” (керівник – Прокопець Сергій Петрович) зареєстрована у смт Лужани Чернівецької області. Основним видом економічної діяльності фірми вказано надання в оренду інших машин, устатковання та товарів.

“Новатек Продакшн” (керівник – Черненко Вячеслав Вікторович) зареєстровано також у смт Лужани, за тією ж адресою, що і “Компанія Менатеп”. Основним видом економічної діяльності фірми вказано виробництво тютюнових виробів.

Фірму “Ексто Холдинг” (керівник – Черненко Вячеслав Вікторович) зареєстровано в Чернівцях на вулиці Переяславській. Компанія займається виробництвом тютюнових виробів.

Раніше повідомлялося, що бізнесмен з Чернівців, позбавлений українського громадянства Олександр Єрімічук подав до суду на Зеленського, СБУ та РНБО з вимогою скасувати указ президента про запровадження санкцій.

“Слон” з Чернівців подав до суду на Зеленського

Бізнесмен з Чернівців, позбавлений українського громадянства Олександр Єрімічук подав до суду на президента України Володимира Зеленського, Раду національної безпеки та оборони й Службу безпеки України з вимогою скасувати указ президента Володимира Зеленського про введення санкцій.

Відповідна інформація оприлюднена у “Судовій владі України”.