Чернівецька обласна організація ПП “Слуга Народу” скликає збори: питання до розгляду

20 липня 2022 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Чернівці, вул. Степана Бандери, 9 відбудуться Збори Чернівецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, на яких буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання

депутата Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області Гнатюка Сергія Танасійовича,

депутата Чернівецької обласної ради Гуйтора Миколи Миколайовича,

депутата Чернівецької обласної ради ГрицкуАндрієш Юлії Петрівни,

депутата Чернівецької обласної ради Грушко Олексія Олександровича,

депутата Чернівецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Просяного Олексія Валентиновича,

депутата Чернівецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Другановського Віталія Валерійовича за народною ініціативою.

Акредитація представників ЗМІ проводиться секретаріатом Чернівецької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Довідково повідомляємо про те, що через технічні параметри приміщення, де буде проводиться Збори Чернівецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, а також виходячи з карантинних обмежень, кількість акредитованих ЗМІ обмежується трьома засобами, не більше ніж 2 представника від одного засобу ЗМІ. Реєстрація проводиться за принципом черговості подачі заявки.
Відповідальна за проведення акредитації: Крупко Міла Володимирівна, тел. .0509358232

Для акредитації на Збори, необхідно надіслати не пізніше як за день до дня проведення зборів на електронну адресу chernivetska@sluga-narodu.com або подати в оригіналі до Чернівецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (адреса офісу: м. Чернівці, вул. Степана Бандери, 9 з понеділка по п’ятницю з 11-00 до 12-00) підписану керівником засобу масової інформації (або уповноваженою особою) заявку на акредитацію разом з копіями документів, що посвідчує особу журналіста, технічного(их) працівника(ів) (паспортом та редакційним посвідченням).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА АКРЕДИТАЦІЮ
Організаційному комітету Зборів Чернівецької Обласної
організації ПП “СЛУГА НАРОДУ”
(Повне найменування ЗМІ) просить надати акредитаційні картки для висвітлення в ЗМІ Зборів Чернівецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” _______ 2022 року.
дата і номер державної реєстрації;
адреса редакції;
адреса електронної пошти;
прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) засобу масової інформації, щодо якого(их) вноситься подання;
номери засобів зв’язку;
бажаний спосіб отримання акредитаційної картки: електронна пошта/наочно в офісі обласної організації.
Засіб масової інформації у поданні має надавати додаткову інформацію про засіб масової інформації (прізвище, ім’я, по батькові керівника, номери телефонів керівника, номери телефонів, факсу та електронну адресу служби інформації засобу масової інформації).

Печатка Підпис

peredplata