Запаранюк відповідає Чорнею з ким він і проти кого на Буковині

Начальник Чернівецької ОВА Запаранюк розповів, яку сторону підтримає у суперечці екснардепа Бурбака з мером Клічуком

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк відповів на питання журналіста BukNews, на чию сторону стане у суперечці між колишнім народним депутатом України Максимом Бурбаком та Чернівецьким міським головою Романом Клічуком. 

У повідомленнях ЗМІ про можливе призначення Руслана Запаранюка новим начальником Чернівецької ОВА, як під копірку, повідомлялося про вашу політичну наближеність до Яценюка і Бурбака та балотування під час місцевих виборів від “Єдиної Альтернативи” Романа Клічука. Щоправда щодо останнього факту додавали, що команда нинішнього мера відвела Руслану Запаранюку відверто непрохідне місце. У зв’язку із цим контекстом та на на фоні посилення публічної критики  колишнім народним депутатом України Максимом Бурбаком дій міської влади, чию сторону у цій суперечці займе Руслан Запаранюк – Романа Клічука, який відвів вам непрохідне місце чи “правої руки” Арсенія Яценюка, до якого ви нібито близькі політично? – запитав журналіст BukNews.

–   Нібито! – розпочав свою відповідь начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк. – А особисто вам як краще, щоб на чий я бік став? Під час попередньої професійної діяльності, як банкір, я спілкувався з дуже багатьма людьми. Не відкрию ніякого секрету, якщо скажу, що дуже багато відомих людей були моїми клієнтами. Але закон про банки та банківську діяльність забороняє мені розголошувати якусь конкретну інформацію.

– Щодо тих людей, прізвища яких ви називали. З Яценюком я абсолютно незнайомий. Бачив по телевізору, бачив навіть на вулиці у Чернівцях, але особисто незнайомий із ним. Стосовно Максима Бурбака, то скажу відверто – це мій клієнт. Проте  із ним особисто я спілкувався більше року тому назад.

– Нинішнього Чернівецького міського голову Романа Клічука знаю особисто приблизно ще з двотисячних років. Тоді я працював в іншому банку, але він тоді так само був моїм клієнтом. Він починав свій бізнес, так само як і я тільки починав свою банківську кар’єру і у нас були звичайні стосунки “клієнт-банк”, нічого особистого. Коли Клічук став міським головою у нас збереглися точно такі самі ділові, робочі відносини. Без ніяких підступів, які намагаються шукати. Я не вважаю Романа Клічука своїм партійним шефом. Бодай з тієї причини, що я позапартійний. Моя участь в Єдиній Альтернативі під час місцевих виборів не могла передбачати ніякого прохідного місця до рад будь-якого рівня, тому що моя робота, пов’язана з банком, не давала можливості стати депутатом.  

– Щодо суперечки між моїми колишніми клієнтами, то у мене достатньо власної роботи і обов’язків, щоби я міг витрачати свій час ще на стеження за цими суперечками. Є необхідність працювати спільно і разом. І я до цього йду і намагаюся, щоб це відбувалося. 

 

Джерело фото вказано на самомоу фото

peredplata