Запаранюк відповідає Чорнею, чи порозумівся він з нардепами Лис та Мазурашу, які підтримували Осачука

Запаранюк розповів, чи порозумівся з нардепами Лис та Мазурашу, які підтримували Осачука

Які у вас стосунки з народними депутатами України від Чернівецької області? Чи підтримують вони ваші зусилля на об’єднання та синхронізацію діяльності всіх органів влади на Буковині, незалежно від рівня, – запитав журналіст BukNews у начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка. 

Як відомо, щонайменше троє з чотирьох орієнтувалися на попереднього начальника Чернівецької ОВА. Чи вдалося вам порозумітися з ними, налагодити співпрацю? Адже від їхньої позиції також чимало залежить. Зокрема, чи підтримуватиме Верховна Рада України, Кабінет міністрів, Офіс Президента ваші місцеві ініціативи. На жаль, ми навчені гірким попереднім досвідом, що усі ці чинники потрібно враховувати для реалізації амбітних проєктів. Відновлення роботи того ж чернівецького аеропорту, наприклад. 

 – Я мав зустріч із двома народними депутатами України, – відповів Руслан Запаранюк. – Я вам скажу чесно. Ті депутати, які зі мною зустрічалися – вони абсолюно підтримують об’єднання і розуміння того, що необхідно дивитися в один бік, мати чіткий і зрозумілий орієнтир, на те щоби наша Буковина процвітала, жила в належних умовах і розвивалася. Тому що потенціал у неї великий. Як економічний, так і соціальний потенціал, щоб бути лідером по ефективності на рівні України. Є великі територіально області, з більшою чисельністю населення. Ми область маленька, але ми можемо бути ефективними. Рівень області, умовно кажучи, це один Львів. Але по своїй попередній роботі можу сказати, що за ефективністю Чернівецька область значно ефективніше працювала, ніж деякі інші області західного регіону України. При тому, що у нас немає великих підприємств, великих аграрників. Ми можемо показати ефективний результат, але для цього нам необхідно об’єднати наші зусилля. Робити це сільно. Як тільки будь-хто з представників цих трьох органів влади подивиться в інший бік, це повністю зупинить процес. І страждати ми будемо усі разом. 

 Нагадаємо, під час пленарного засідання 9-ї сесії Чернівецької обласної ради, яке відбулося вчора, начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк заявив, що «своєю злагодженою роботою маємо віддати борг нашій країні. Ми налаштовані на конструктивну працю із депутатським корпусом, тож очікуємо на плідну співпрацю», – сказав Руслан Запаранюк.

 Позицію керівника області оцінив присутній на сесії народний депутат України, який балотувався від партії “Слуга народу”, але переорієнтувався на Олексія Разумкова. «Є надія, що виконавча і законодавча влада на Буковині крокуватимуть разом. Такий висновок можна зробити, аналізуючи позиції начальника ОВА Руслана Запаранюка, голови обласної ради Олексія Бойка та депутатів», – зазначив під час засідання народний депутат України Валерій Божик.

peredplata