У Путіна сім п’ятниць на тиждень…, чи просто страх?

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Після повідомлень з Пекіну, що Володимир Путін особисто візьме участь у саміті G20 у Індонезії, сьогодні стало відомо, що російський диктатор не підтвердив свою присутнісь під час саміру “двадцятки” на острові Балі. Індонезійські та російські дипломати обговорюють можливість участі Путіна у саміті за допомогою відеозв’язку. Поширились чутки, що буцімто Служба зовнішньої розвідки Росії передала в Кремль інформацію, що Володимиру Путіну на Балі учасники зустрічі підготували неприємні “сюрпризи”.
Натомість президент США Джо Байден і президент Китаю Сі Цзіньпін відвідають саміт G20 на Балі наступного тижня. Обидва є одними з 17 лідерів держав, які підтвердили свою присутність, заявив президент Джоко Відодо журналістам на Балі.
Індонезія, яка вперше головує у G20 наполягає на повній участі, щоб підвищити свій міжнародний авторитет на тлі зростання геополітичної напруженості та війни в Україні.
Раніше вже повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський також братиме участь у саміті G20, ймовірно, в онлайн-форматі. Як відомо, Володимир Зеленський планував відмовитись від участі на самміті, якщо там буде присутній путін.
Саміт “Великої двадцятки” відбудеться 15-16 листопада в Індонезії на острові Балі.

peredplata