ПОПЛАВСЬКИЙ ОГОЛОСИВ, ЩО ЙДЕ З ПОСАДИ РЕКТОРА КНУКІМ

 
Фото – FB-сторінка Михайла Поплавського

Ректор Київського національного університету культури і мистецтва Михайло Поплавський оголосив, що йде з посади.

Про це він повідомив Instagram 9 квітня, напередодні ювілейної дати – 30 років, як він очолив виш.

За словами Поплавського, він хоче передати повноваження молодому наступнику, а сам готовий бути головою Вченої ради і допомагати.

“21 квітня – 30 років, як я очолюю легендарний Університет культури! Головне для кожного артиста: своєчасно піти зі сцени під оплески! Я хочу передати повноваження молодому ректору і бути головою Вченої ради, допомагати”, – написав Поплавський.

“Завжди має бути межа і почуття міри. Університет майбутнього – це моя мрія, яку ми реалізовуємо разом з командою. Я бажаю кожному пройти свій український шлях. Власним прикладом доводжу, що в житті немає нічого неможливого!” – додав Михайло Поплавський.

Як повідомляв ІМІ у своєму дослідженні “Накручування аудиторії та ідеальне життя. Аналіз “мільйонників” українського Інстаграму” у листопаді 2021 року, акаунт Поплавського посідав сьоме місце за популярністю в українському сегменті інстаграму. Показники підписників ректора росли дуже швидко. Лише за місяць кількість підписників зросла на 1 млн. Одна з причин цього – Поплавський не лише експлуатував студентів для виготовлення контенту та залучав студенток до знімання в сексистських відео для тіктоку, а й змушує залайкувати його інсту. У медіа також траплялися матеріали зі скрінами та документами, де адміністрація університету змушувала студентів лайкати, підписуватися та просувати акаунт Поплавського, а якщо відмовлялися – їх очікувало покарання у вигляді відрахування з університету. З рабством у Поплавського склалося не дуже: очікувані результати дали занадто повільне нарощування аудиторії. 

peredplata