Бував у різних монастирях, а тепер сидить у рідні на шиї: де зараз і чим займається старший син Ніни Матвієнко

 

Родина Ніни Матвієнко є однією із найбільш популярних та обговорюваних в українському шоу-бізнесі. Згадують сім’ю в доволі різному контексті. Здебільшого, це стосунки доньки співачки з Арсеном Мірзояном. Втім, мало хто знає, що у Ніни Митрофанівни є старший син.
Автор: Анастасія Зуєва
 

Постать Ніни Матвієнко стала монументальною в Україні. Своєю творчістю і талантом вона надихає багатьох. Крім того, Ніна Митрофанівна стала однією із творців сучасного українського музичного мистецтва. Не менш важливим є той факт, що жінка плекає виключно українську культуру, без шароварщини та низькосортної музики. Втім, шоу-бізнес не був би шоу-бізнесом, якби аудиторія та ЗМІ не критикували зірок, і не ставили незручні та провокаційні запитання. Ніна Матвієнко не виняток, адже її неодноразово розпитували про старшого сина.

І це не дивно, адже молодша донка співачки Тоня пішла по стопам матері й присвятила себе вокалу. Дівчина доволі медійна особистість, тому про її творче та особисте життя прихильники знають чимало. А от із сином Ніни Матвієнко ситуація дещо інша.

Куди зник та чим займається син Ніни Матвієнко?

Іван Матвієнко є старшою дитиною в сім’ї видатної співачки. На відміну від сестри, він не прихильник медійного способу життя. Саме тому про чоловіка доволі мало інформації. Відомо, що Іван з юності дуже любив мистецтво та Боже Слово. Наразі сину Ніни Мтавієнко 50 років. Вже більше 15 років Іван служить в храмі. Постригтись у ченці було давньою мрією Івана, про яку він тривалий час не наважувався сказати своїй сім’ї.

Однак все минуло доволі добре, оскільки мати чоловіка дала своє благословення синові. Невдовзі після того, як чоловік постригся в ченці, він змінив ім’я Іван на церковне Янурій. Близько 12 років він прожив у Бахчисараї в Свято-успенському монастирі. Однак, як тільки розпочала окупація Криму, син Ніни Матвієнко виїхав звідти.

Зараз Янурій проживає в Ніжині та служить Українській Православній Церкві. Для того, щоб утримувати себе, чоловік заробляє іконописом, і має чималі успіхи в цьому ремеслі.

peredplata