Не відпустили: Чернівецька міськрада не проголосувала за складання повноважень депутатки

Сьогодні, 29 червня, на сесії Чернівецької міської ради розглядалося питання дострокового складання депутатських повноважень депутатки від фракції “Пропозиція” Тетяни Шепелько.

Але депутати не проголосували за це рішення, пише molbuk.ua.

Навколо цього питання у сесійній залі розгорнувся скандал.

На початку сесії виник конфлікт між депутатами фракції “Пропозиція” та депутатом від фракції “Європейська солідарність” Василем Максимюком.

Василь Масимюк вийшов на трибуну сесійної зали, щоб висловити своє обурення через складання повноважень депутатки Тетяни Шепелько.

Після цього депутатка міської ради від “Пропозиції” Юлія Сафтенко заявила Василю Максимюка, що це підло обговорювати Тетяну Шепелько за її відсутності і залишила сесійну залу.

Також на захист Тетяни Шепелько став депутат від “Пропозиції” Олексій Каспрук.

“Усі знають про ваш персональний конфлікт з Тетяною Шепелько. Ви чоловік, навіщо ви ганьбитеся?”, – сказав Олексій Каспрук.

Але Василя Максимюка ці зауваження не зупинили. Він заявив, що Тетяна Шепелько, склавши повноваження, зрадила інтереси чернівчан.

“Робота депутата бути тут, за трибуною, а не писати обурливі дописи у фейсбуці. На мою адресу і на адресу міського голови ллється безперервний бруд. Це не робота депутата”, – сказав Василь Максимюк.

Під час голосування депутатка Юля Сафтенко заявила, що це упереджене ставлення до ситуації і попросила проголосувати за складання повноважень депутатки Тетяни Шепелько. Але голосів, щоб ухвалити рішення не вистачило.

Депутатка Тетяна Шепелько, не перша депутатка цього скликання, яка вирішила скласти повноваження.

Зокрема повноваження склали депутати з фракції “Народний контроль” Іван Гончарюк та Михайло Яринич.

Також склала свої депутатські повноваження депутатка Чернівецької міської ради від фракції “Єдина Альтернатива” Наталія Дембіцька.

За усі ці рішення депутати проголосували одразу.

peredplata