Звільнення Безуглої з оборонного комітету: Рада провалила голосування

ВР так і не перейшла до розгляду постанови №10391 про звільнення Безуглої з посади заступниці голови Комітету по обороні

Скандальна народна депутатка Мар’яна Безугла продовжує залишатися на посаді заступниці голови парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони. У вівторок, 6 лютого, у Раді не вистачило голосів для винесення в залу відповідної постанови. Сама Безугла попросила затвердити її вихід з фракції “Слуга народу”.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк. За його словами, Рада знову не змогла звільнити Мар’яну Безуглу з її посади в оборонному комітеті. За рішення про розгляд постанови щодо звільнення Безуглої проголосували тільки 190 народних обранців. Народна депутатка Ірина Геращенко додала, що голосів не дали представники фракції “Слуга народу”.

“Після місяця сорому і блокування…. Рада знову НЕ перейшла до розгляду постанови №10391 про звільнення Безуглої з посади заступника голови Комітету по обороні”, – написав нардеп Железняк.

Сама Безугла напередодні голосування просила якнайшвидше затвердити її вихід із фракції “Слуга народу”. З цим проханням вона зверталася до Давида Арахамії та керівництва ВР.

“Відпустіть”, – написала нардепка.

Пост Безуглої
Пост Безуглої

Звільнення Мар’яни Безуглої з посади: що відомо

Проєкт постанови №1039 про відкликання Мар’яни Безуглої з посади зареєстрували у ВР на початку січня 2024 року. Його ініціювали після того, як нардепка почала критикувати військове командування України, зокрема, генерала Валерія Залужного.

Розгляд постанови у ВР про звільнення Безуглої мав відбутись ще 10 січня, проте тоді вона так і не з’явилася у порядку денному сесійного засідання. 16 січня спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук знову відмовився ставити в порядок денний постанову про відкликання Безуглої з посади в оборонному комітеті.

6 лютого постанова з’явилася в порядку денному сесійного засідання. Щоправда – у кінці списку, аж 27-м пунктом. Голосування провалилося.

peredplata