Садовий заявив про готовність боротися за крісло прем’єр-міністра

Андрій Садовий також підтвердив, що не має наміру вкотре брати участь у виборах мера Львова.

Мер Львова, голова партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що готовий очолити виборчий партійний список на майбутніх парламентських виборах і боротися за посаду прем’єр-міністра.

Про це він повідомив однопартійців під час звітного з’їзду «Самопомочі», який відбувається сьогодні у Києві, поінформували УНІАН у прес-службі партії.

«Я дуже би хотів, щоб після інавгурації нового президента таланти й успішні менеджерські здобутки були використані для розбудови нашої країни. Моя діяльність на посаді міського голови Львова плавно добігає кінця. І, як я вже казав раніше, не маю наміру балотуватися в наступній каденції», – сказав Садовий.

Він додав, що готовий йти у парламент, очолювати список «Самопомочі», якщо буде довіра однопартійців.

«Готовий боротися за посаду прем’єр-міністра і наводити лад в країні», – наголосив Садовий.

Як повідомляв УНІАН, 9 квітня Садовий у Facebook написав, що найближчим часом частина депутатів від «Самопомочі» залишить парламентську фракцію. У прес-службі партії також повідомили, що депутати Єгор Соболєв і Семен Семенченко, які були обрані у 2014 році до Верховної Ради за списками «Об’єднання «Самопоміч», оголосили про намір вийти з партії. 10 травня Садовий заявив, що Олена Сотник, Вікторія Войціцька, Олександр Опанасенко, Іван Мірошніченко та Олександр Данченко також вийдуть з лав партії «Самопоміч», але залишаться членами парламентської фракції.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10545378-sadoviy-zayaviv-pro-gotovnist-borotisya-za-krislo-prem-yer-ministra.html