“В українській політиці можливо все”

Коломойський приїхав об’єднатися з Порошенком проти Зеленського: Богуцька висловила страшне припущення

Відома українська блогерка Ліза Богуцька прокоментувала останні події у Раді, зокрема вихід із коаліції партії “Народний Фронт” колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та заявила про гіпотетичне “об’єднання” Порошенка із Коломойським.

Верховна Рада України

Відповідною публікацію вона поділилася на своїй сторінці у Facebook.

“А хіба не можна припустити, що Коломойський приїхав об’єднатися з Порошенко проти Зеленського? Чесно кажучи, у нашій українській політиці, де система буде опиратися до останнього – можливо все. Ще немає дії, але ми вже обговорюємо наслідки, які можуть бути, якщо”, – відзначає блогер.

Ігор Коломойський

Ігор Коломойський

“Я й сама часто розглядаю передбачувані варіанти ходів супротивника. Пишу на випередження. Дуже часто трапляється, що після того, як ми тут описуємо ймовірний хід супротивника, він відмовляється від нього. Але іноді ми просто володіємо інформацією. І пишемо про те, що вже точно відомо. Ось, наприклад, точно відомо, що з імовірністю 90% НФ вийде з неіснуючої коаліції. Порошенко чіплявся за владу, відтягуючи через ВР інавгурацію, а нардепи тепер чіпляються за владу маніпуляціями з коаліцією. Тут мені приходить в голову прислів’я про ниточку. Як би їй не витися, кінець усе одно прийде”, – підкреслила Богуцька.

Нагадаємо,  комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України на засіданні в середу розглянув всі сім проектів постанов про дату інавгурації Володимира Зеленського і одноголосно рекомендував їх розглянути в парламенті, передає кореспондент LB.ua.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  представники парламентських політсил і Володимир Зеленський дійшли згоди щодо дати інавгурації. Новообраний президент складе присягу 20 травня.

peredplata