Бешлей рулить. Аудитори знайшли порушень на майже 2 млн грн в департаменті ЖКГ Чернівців

У Чернівцях аудитори виявили фінансові порушення в роботі департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міськради на суму майже 1,9 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області, пише molbuk.ua
“Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради за період з 01.03.2016 по 31.05.2019 виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 1,9 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

“Через завищення підрядними організаціями вартості та обсягів ремонтно-будівельних робіт об’єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення, об’єктів дорожнього господарства комунальної власності, протягом 2016-2019 років Департаментом ЖКГ зайво витрачено 1,87 млн грн. Окрім того, ревізією встановлено зайву оплату послуг з вивезення сміття та нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму майже 36 тис. грн”, – повідомили в Держаудитслужбі.

Зазначається також, що усупереч рішенню міської ради, з обліку Департаменту разом із житловим фондом було списано нежитлові приміщення, що перебувають у комунальній власності, на загальну суму 4,15 млн грн.

Під час ревізії відшкодовано виявлені втрати на суму 1,22 млн грн. та взято на облік нежитлові приміщення на суму 4,15 млн грн.

За результатами ревізії 1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства з фінансових питань, а матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

peredplata