УПЦ МП висловила підтримку новому голові Чернівецької ОДА

Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ МП висловила підтримку новопризначеному голові Чернівецької обласної державної адміністрації Сергію Осачуку.

Про це йдеться у відповідному Facebook-дописі на сторінці єпархії, пише molbuk.ua
У повідомленні йдеться, що консисторія єпархії вітає Осачука з призначенням на посаду голови ОДА.

“Сподіваємось, що Ваше служіння на посаді очільника нашої Чернівецької області буде гарантом дотримання державною владою Конституції, визначеного Основним законом принципу невтручання держави у справи Церкви, а також прав та свобод віруючих усіх конфесій”, – йдеться у дописі.

Окрім того, в церкві висловили сподівання, що під керівництвом нового голови ОДА “припиниться релігійна ворожнеча та протистояння в нашій області, яку посіяв Михайло Вікторович Павлюк, колишній в.о. голови Чернівецької ОДА”.

“Ви можете розраховувати на безумовну підтримку Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви в усіх питаннях, які сприятимуть утвердженню та розвитку духовних і моральних цінностей українського суспільства”, – зазначено у дописі.

Раніше повідомлялося, що перший заступник глави Офісу президента України Сергій Трофімов пообіцяв особисто розглянути прохання представників УПЦ Московського патріархату з Чернівецької області, пов’язані із перереєстрацією церковних громад.