Нормандський саміт у Парижі може затягнутись до “третіх півнів”

Наш власний коресподент Ростислав Демчук передає з Парижу:

-За офіційними даними, в Єлисейський палац лідери прибудуть близько 16:00 за київським часом, після чого відбудуться півгодинні зустрічі Bолодимира Зеленського спочатку з президентом Франції Емануелем Макроном, потім з канцлером Німеччини Ангелою Мерекель. Це будуть дві окремі двосторонні зустрічі.

Близько 17:00 розпочнуться переговори чотирьох лідерів “Нормандського формату” (якщо Путін за сталою звичкою сильно не спізниться). О 19:45, згідно з попереднім графіком, запланоана зустріч лідерів “Нормандського формату” з представниками міжнародних ЗМІ.

Після цього Президент України Володимир Зеленський проведе двосторонню зустріч з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Про це повідомив журналістам учасник української делегації у Парижі, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

За його словами, під час цих перемовин можливе обговорення енергетичних питань.

Тривалість переговорів невідома. Та… і самі переговори, чесно сказати, не є передбачуваними. Але сподіваємось на позитивний результат.

У мене уночі виникла думка, що Росія може погодитися звільнити і повернути Україні окуповані території Донбасу у обмін на згоду дати Росії та Німеччині дозвіл добудувати “Північний потік 2”.

Увага! Але це не твердження. Ця мої особисті міркування і припущення.