“Слуги народу” на засіданні фракції голосували за відставку Гончарука.

Народний депутат від “Слуги народу” Ірина Верещук підтвердила факт голосування у парламентській фракції щодо відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Про це Верещук сказала в ефірі Еспресо.TV.

“Мої колеги висловлювали обурення такими висловлюваннями пана прем’єра Гончарука. Ми не будемо стверджувати, тому що це голос лише схожий на прем’єра Гончарука. І ставили питання щодо його можливої відставки. Ми навіть голосували. Тобто, це було сигнальне голосування”, – сказала Верещук.

 

При цьому нардеп зазначила, що прем’єр наразі має “річний імунітет” через затвердження плану дій уряду і бюджету.

“Ми розуміємо, що на сьогодні юридичного механізму немає, адже у прем’єра Гончарука із затвердженням плану дій уряду і з бюджетом є річний імунітет, а отже, єдиний, як я на сьогодні розумію, варіант розвитку подій – це написана власноруч заява паном прем’єром Гончаруком. Хай рішення приймає президент. Я думаю, що це президент має прийняти рішення”, – додала Верещук.

Нагадаємо, на опублікованих записах нібито Гончарук називає себе “профаном в економіці”, а Главу держави – людиною з “дуже примітивним, в сенсі простим, розумінням економічних процесів”. Також нібито Прем’єр-міністр заявляє, що його команда “ухандохала економіку”, а плану для вирішення ситуації немає.

 

peredplata