“Не підвести Вову”: Відома журналістка розповіла, як її шокували Богдан і Єрмак

 
Після заміни на посаді глави Офісу президента Андрія Богдана на Андрія Єрмака, багато хто намагається зрозуміти, які дивіденди принесе українцям така рокіровка.

Відома українська журналістка Юлія Мостова в статті «Яка різниця» на сайті zn.ua пише, що вона знайома з обома чиновниками. На її думку, і Богдан, і Єрмак, і Гончарук, всі вони досить цікаві і недурні люди, але знаходяться не на своєму місці, передають Патріоти України.

«Ніхто з них жодного разу за час багатогодинних розмов не вимовив слів “країна” або “Україна”. А ось формулювання “не підвести Вову”, “підтримати Вову”, “утримати Вовин рейтинг”, “допомогти Вові” – звучали постійно», – підкреслює журналістка, яка спілкувалася з усіма перерахованими чиновниками.

Мостова акцентує увагу на тому, що «влада Зеленського» «не про людей». Команда президента створює комфорт свого патрона, не думаючи про українців, «слугами» яких вони себе назвали.

«Цей “монотеїзм” не залишає місця ні для відповідальності за нас, ні для турботи про нас, ні для милосердя до нас. При всій сентиментальності Зеленського, ця влада – не про людей. У неї немає сил – візіонерських, цивільних, державницьких – вести паству за собою», – зазначає вона.