“Вигадані імена та віп-палати з персональними ШВЛами”: стало відомо, як московських попів лікують від коронавірусу Попів лікують в Інституті серця за кошт українців..

Уся верхівка Московського патріархату хвора на коронавірус: їх помістили у віп-палати під вигаданими іменами. Також московським попам виділили персональні, найсучасніші ШВЛи, які так необхідні для порятунку життя звичайних українців.

 

Про це повідомляють ряд ЗМІ посилаючись на перевірені джерела.

«Підтверджуємо. Верхівка УПЦ (МП) з переляку лягла в клініку під чужими іменами, коли отримала позитивний тест. Вчора Антоній в Лавру на ефір з температурою їздив», – повідомили в «ТСН.Тиждень».

 

За даними джерел «Дзеркала тижня», хворого на коронавірус митрополита Онуфрія госпіталізували до Інституту серця МОЗ, яким керує відомий кардіолог, прихожанин УПЦ (МП) Борис Тодуров. Онуфрій перебуває в спеціальній палаті в лікарні Тодурова, яку забезпечив усім необхідним для інфекційних захворювань, включно з найсучаснішим апаратом ШВЛ, нардеп від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський. Він теж кілька днів тому отримав позитивний тест на коронавірус.

 

peredplata