Про коронавірус від влади Буковини

Із 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 звернулися 767 буковинців.

У медичних закладах області станом на 23 квітня перебувають 450 людей. Із них у 177 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За останню добу до лікарень госпіталізували 55 осіб. Найбільше хворих у ОКЛ, Чернівецькій міській лікарні №1, Глибоцькій та Сторожинецькій ЦРЛ.

У медичних закладах станом на 23 квітня перебувають 47 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 33, на апаратах штучної вентиляції легень – 6.

🔹У реанімації обласної дитячої лікарні перебуває 5-річна дівчинка із підтвердженим COVID-19. Стан її стабільно важкий, дитина підключена до апарату штучної вентиляції легенів. У батьків жодних симптомі інфекційного захворювання немає.

🔹Трьох пацієнтів із підозрою на коронавірус лікують у реанімації Новоселицької ЦРЛ. Вони на кисневій підтримці.

🔹У Хотинській центральній районній лікарні один пацієнт із підозрою на COVID-19 у важкому стані на кисневій підтримці.

🔹Дев’ятеро хворих є у реанімації Чернівецької міської лікарні №1, двоє з них – на апаратах штучної вентиляції легень. Усі недужі мають важкі форми пневмонії, коронавірус підтверджено у семи із них, у двох – підозра.

🔹У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні перебуває п’ятеро пацієнтів, вони на кисневій підтримці. У всіх недужих підозра на COVID-19.

🔹Вісьмом хворим у важкому стані надають допомогу у реанімації Сторожинецької центральної районної лікарні. Один недужий – на апараті ШВЛ, інші – на кисневій підтримці. Коронавірус виявили у двох пацієнтів, ще у шести – підозра.

🔹У реанімації обласної клінічної лікарні є 7 пацієнтів, двоє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень. У чотирьох хворих діагноз «коронавірус» підтвердили, ще троє – з підозрою.

Світлина від Чернівецька обласна державна адміністрація.

peredplata