Василь Максимюк: «Восени у Чернівцях буде європейський мер з солідарною підтримкою всіх чернівчан»

Минулого тижня у соцмережах та ЗМІ Буковини з’явилося звернення підприємців Чернівців. Людям діла і бізнесу набридло спостерігати за «когутячими боями» у міській раді. Від цих боїв Чернівців втрачають скрізь і у всьому. До нас навіть перестають їхати туристи. Бо вбиті дороги, знищена інфраструктура, зруйновані будинки, падаючі на голови людям балкони не тільки спотворюють естетичний вигляд міста, а й становлять небезпеку життю і здоров’ю людей.

До міста не йдуть інвестори. З таким мером і з такими депутатами ніхто не хоче мати справи. Тому підприємці звернулися до голови фракції партії «Європейська Солідарність» у міській раді Василя Сидоровича Максимюка з проханням балотуватися на мера  міста. Також вони просять чернівчан підтримати його кандидатуру. А від себе пропонують повну підтримку і допомогу.

Редакція газети «Час» звернулася до Василя Максимюка з пропозицією прокоментувати звернення ділових людей до нього і до виборців.

  • Для мене це було не очікувано. Але приємно, – говорить Василь Максимюк. – Тому щиро дякую всім, хто вірить і довіряє мені. Окрема вдячність авторам звернення і організаторам збору підписів Олегу, Юрію та Валентині. Люди вимагають змін. Я також. Тут наші бажання співпали. Тепер потрібні дії.

Окремо б хотів звернутися до тих, хто всіх і всюди критикує без будь-якої підказки, як діяти чи без практичної дії. Критикувати треба. Але не огульно. Потрібно відділити зерно від полови. Бо так знищимо все добре і погане. У нашій міській раді все ж не всі депутати шкодили мерові, місту і самі собі.

Наприклад, фракція ЄС цілу каденцію працювала конструктивно. Ми не ставали на бік одного чи інших не думаючи і не аналізуючи, що треба, а чого не слід робити.

Коли критикували діяльність мера, чи виконкому, чи депутатський корпус, то поряд з цим пропонували вихід із тієї ситуації, яка складалася на той час. Шкода, що за амбіціями одних та інших не завжди прислухалися до розумних думок, пропозицій та рішень.

А щодо кандидата на мера від нашої партії, то це питання ще буде обговорюватися у Києві, і у Чернівцях. Не забуваймо, що вибори у містах, де проживає більше 90 000 виборців проходитимуть у два тури (за умови, коли у першому турі жоден кандидат не набере 50%+1 голос). Наш висуванець в ЄС матиме всі шанси пройти до другого туру виборців. А там уже й перемогти.

Тому ці підписи підприємців для мене особисто важливі. Вони є своєрідною найвищою оцінкою моєї депутатської, політичної, громадської, професійної роботи. І, звичайно, ця подяка за те, що у найважчий час  я  добровольцем пішов захищати Україну від російських загарбників на Донбасі.

Сподіваємося, що наша політична сила швидко визначить достойного кандидата на мера Чернівців. А уже 25 жовтня місто матиме нового мера з європейським світоглядом та солідарною підтримкою всіх мешканців столиці Буковини.