Скільки «старих» депутатів буде в новій Чернівецькій облраді, і хто з них поміняв партії

У новому складі Чернівецької обласної ради буде 17 осіб, які є чинними обранцями облради.

Як повідомляє molbuk.ua, чимало із цих депутатів представлятимуть інші політичні партії у новому складі ради.

Так, чинний депутат фракції “Наш край”, підприємець Іван Семенюк у новій обласній раді представлятиме партійні кольори партії “Слуга народу”. Якщо на виборах п’ять років тому Семенюк здобув підтримку 892 виборців, то цьогоріч на виборах за нього проголосували 1793 буковинці.

Депутат фракції “Батьківщина” Андрій Маковей у новій облраді також представлятиме провладну політичну партію. У нього також зросла підтримка виборців у порівнянні з виборами 2015 року. Тоді за нього проголосували 1202 виборців, а цього року на виборах – 1506.

У чинному складі облради Ольга Кобевко представляла партію “Самопоміч”. Нині вона балотувалась від партії “Європейська солідарність” і здобула підтримку 1491 виборців.

Представник партії “Блок Петра Порошенка” Василь Бічер у 2015 році отримав 1893 голосів на виборах. Нині ж він стане депутатом від “Слуги народу”, його підтримали 1465 буковинців.

Зрадила партії Порошенка і Любов Годнюк: якщо п’ять років тому вона балотувалась до облради від “БПП”, то нині вона стане обраницею від партії “Слуга народу”. У 2015 році за неї проголосували 1205 виборців. Цьогоріч же на виборах зменшилась кількість її прихильників до 863-х.

А ось чинний депутат фракції “Наш край” Аурел Рошка у новому складі облради представлятиме партію “Батьківщина”. За п’ять років він практично не втратив підтримку виборців: раніше за нього проголосували 1252 буковинці, а нині – 1226.

Депутат “Нашого краю” Михайло Гайничеру у новому скликанні обласної ради представлятиме Аграрну партію. На виборах у 2015 році він був першим кандидатом “Нашого краю”, а нині, перебуваючи у списку кандидатів Аграрної партії, отримав наднизьку підтримку буковинців – 51 голос.

Ще дев’ятеро чинних депутатів облради не зрадили своїм політичним поглядам. Так, депутати Андрій Андрюк, Світлана Фочук, Іван Мунтян та Валерій Грижук у новому скликанні продовжать своє членство у фракції “Батьківщини”.

Також двоє чинних депутатів Аграрної партії знову увійдуть до складу облради і продовжуватимуть представляти цю політсилу – Лілія Бортич та Микола Коваль.

Чинні представники партії “УКРОП” в облраді Ігор Малишевський та Віталій Ткачук у новій обласній раді будуть депутатами партії “За майбутнє”.

Окрім того, депутат “БПП” Іван Шевчук буде представляти “Європейську солідарність” у новому скликанні, а Олександр Болтунов, як і раніше, буде депутатом облради від “ОПЗЖ”.

peredplata