Дебати будуть: Клічук і Михайлішин

Як проходитимуть дебати Михайлішина і Клічука

Як повідомляється на сайті “Суспільного”, програма складатиметься із таких таких блоків:

– жеребкування (1 хвилина);

– вступне слово кандидатів (по 3 хвилини);

– 2 питання від ведучої (2 хвилини на відповідь по кожному питанню);

– обговорення топ-проблем міста (3 хвилини на відповідь);

– 3 перехресні запитання від кандидата до кандидата (30 секунд на запитання та 2 хвилини на відповідь по кожному питанню);

– заключні промови кандидатів (по 1 хвилині).

У випадку, якщо кандидат образив іншого кандидата, його команду чи окремого її представника, опонент матиме право на репліку-відповідь.

Таким чином, учасники матимуть по 3 хвилини для вступного слова. Далі ведуча поставить по 2 запитання кожному із кандидатів. На запитання ведучої — 30 секунд, для відповідей від учасників проєкту — по 2 хвилини на кожне запитання.

На відповідь щодо обговорення топ-проблеми міста у кожного кандидата буде по 3 хвилини.

Далі опоненти ставитимуть один одному по 3 запитання. На запитання — 30 секунд, 2 хвилини — на відповідь.

Завершиться ефір проєкту “Виборчий округ. Дебати” фінальними промовами учасників. Кожен із кандидатів матиме для слова 1 хвилину.

Тривалість прямого ефіру “Виборчий округ. Дебати” становитиме орієнтовно 50 хвилин. Якщо хтось із двох кандидатів не з’являється для участі у програмі, то прямий ефір проєкту скорочується пропорційно на 50%.

Що кандидати говорили про дебати

18 листопада Роман Клічук повідомив, що у нього виявили коронавірус. Це ставило під загрозу ймовірність участі кандидата у теледебатах.

Згодом Клічук повідомив, що почувається краще, і обов’язково візьме участь у дебатах. При цьому він сказав, що у разі, якщо в день проведення дебатів у нього буде позитивний результат COVID-тесту, то він зможе поспілкуватися з Михайлішиним у прямому ефірі через Skype.

Натомість інший кандидат запропонував Клічуку “не робити цирк з такого серйозного формату як дебати”.

“Закликаю вас не ховатися за моніторами, обираючи, на яке питання відповідати, а на яке ні, а прийти в прямий ефір і особисто пред’явити своє бачення розвитку Чернівців. Принаймі так прийнято в демократичних країнах. А якщо боїтеся заразити мене коронавірусом, не переживайте – я буду в масці”, – написав Михайлішин у Facebook.

Сьогодні ж Клічук повідомив, що йому вдалося подолати коронавірус, і він візьме участь у теледебатах на “Суспільному”.

Коли і де дивитися теледебати

Як повідомляє телеканал Суспільне Буковина, пряма трансляція теледебатів розпочнеться сьогодні, 27 листопада о 19.20. Ефір транслюватимуть на платформі телеканалу в YouTube та на сторінці телеканалу у Facebook. Слухати пряму трансляцію можна буде також у ефірі UA: Українського радіо Буковина на частоті 91,8 FM