Софія Ротару пропала після виступу у російського олігарха

Син Софії Ротару розповів, що його мама не виходить на зв’язок
ЗІРКИ
 

Софія Ротару

 

Популярна співачка Софія Ротару перестала виходити на зв’язок після виступу на приватній вечірці у воронезького олігарха.

Про це повідомив її син Руслан Євдокименко, пише МК.

 

Софія Ротару. Фото: скріншот відео.

Софія Ротару. Фото: скріншот відео.
 
 
 

В даний момент син співачки не планує звертатися в правоохоронні органи так як вважає, що можливо його мама дуже зайнята і просто не бере трубку.

Руслан Євдокименко звернувся до матері в сторіс Instagram, написавши, що через її щільний графік вони і так рідко бачаться, а тут вона ще вирішила не брати телефон.

Син співачки написав у соцмережі, що не може додзвонитися їй можливо тому, що мама дуже зайнята.

“Коли дзвониш, але ти зайнята”, – написав Євдокименко.

 
 
 

Софія Ротару, скріншот із відео

Софія Ротару, скріншот із відео
 

Останній раз Софія Ротару з’являлася на публіці на початку лютого на закритій вечірці Воронезького бізнесмена.

Раніше повідомлялося, що співачку Софію Ротару, виступила на приватному заході у Воронежі, відобразили на цій вечірці і виклали фото в мережу без фотошопу, що дало можливість шанувальникам оцінити, як виглядає артистка в свої 73 роки.

 

Софія Ротару

Софія Ротару
 

Першим, хто виклав фото і відео з Ротару з ювілею керівника місцевої будівельної компанії, виявився соліст ансамблю ANI BAND Армен Оганесян, який відвідав Захід.

Спочатку він похвалився, що прийшов на свято, де виступає «легендарна співачка», а пізніше озвучив і гонорар зірки. За концерт в РФ, за даними ЗМІ, артистка отримала 9 мільйонів рублів.

Продемонстрував в мережі Оганесян і спільне Селфі з Ротару, що дозволило шанувальникам співачки розглянути обличчя артистки, зняте крупним планом. Правда, дуже швидко і відео, і фото з соцмережі музиканта виявилося видалено.Зараз Софії Ротару 73 роки, на сцені вона більше 50 років і продовжує виступати. Закономірно багато шанувальників зірки стали задаватися питанням про стан здоров’я і зовнішній вигляд виконавиці. Музичний критик Сергій Сосєдов і зовсім заявив, що Ротару з її «слабким репертуаром» пора йти на пенсію.