Людину Павлюка призначили головним військовим комісаром Львівщини

Колишнього працівника Тарасовецької птахофабрики на Буковині Івана Марченка призначили військовим комісаром Львівської області.

Як повідомляється на Facebook-сторінці Львівського обласного ТЦК та СП, 26 квітня підполковника Івана Марченка представили на новій посаді.

Зазначається, що до цього часу він проходив службу на посаді командира бригади територіальної оборони Тернопільської області.

Згідно з електронною декларацією Марченка, його дружина Людмила є народною депутаткою від “Слуги народу”. Згідно з даними ЦВК, Іван Марченко на місцевих виборах у 2020 році балотувався від “Слуги народу” в депутати Тернопільської міської ради, однак за підсумками голосування не був обраний.

Також в е-декларації Марченка вказано, що у 2020 році він працював на сільськогосподарському товаристві з обмеженою відповідальністю “Тарасовецька птахофабрика”. Це підприємство знаходиться у селі Горішні Шерівці Чернівецької області, його засновником є Ілля Павлюк – фігурант низки журналістських розслідувань, якого називають людиною, близькою до президента України Володимира Зеленського.