«Голос» змінив керівника осередку на Буковині після непокори чернівецьких партійців.

 
Новим керівником Чернівецького обласного осередку політичної партії “Голос” став Віталій Кіндзерський, який працює головою профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Відповідна інформація у відкритому реєстрі Youcontrol.

Зазначається, що зміни у керівництві обласної організації партії відбулися 14 липня 2021 року. Інформацію про це у коментарі кореспонденту molbuk.ua підтвердив сам Кіндзерський. Він повідомив, як потрапив до “Голосу” і хто йому запропонував очолити партійний осередок у Чернівцях.

“У мене є багато знайомих, у тому числі, знайомі, які працювали у центральному офісі партії в Києві. Таким чином дізнався, що відбуваються пошуки… Дізнався, що на цю посаду розглядаються різні кандидатури. Бо напередодні мого призначення осередок тимчасово очолював один чоловік. Я надіслав своє резюме. Чув, що я був не єдиним кандидатом. Але точної кількості не знаю. Мав невеличку співбесіду, де представив своє бачення розвитку осередку. Через кілька днів отримав інформацію, що їм, напевне, сподобалось моє бачення розвитку партії. Таким чином, згодом, у порядку, встановленому Статутом, відбулась позачергова конференція, на якій мене було обрано головою”, – сказав Віталій Кіндзерський.

Він додав, що став членом партії “Голос” напередодні свого призначення на посаду керівника осередку. Разом з тим, Кіндзерський розповів про свої завдання на цій посаді.

“Зараз момент структурних змін осередку. До цього часу я, на жаль, не був задіяний до діяльності організації, і мені важко сказати, що тут робилося раніше. Хіба що з якихось відкритих джерел, які я раніше міг читати. У планах – робота по формуванню команди осередку. У перспективі – відкриття офісу, формування команди, яка стане основою “Голосу” Буковини. Звичайно, хотілося би, як мінімум, в кожному районі мати маленькі осередки. Чи вони будуть представлені саме офісами в районах, чи якимись представниками – трохи зарано говорити”, – сказав Кіндзерський.

Скандал у партії “Голос”: що відомо про заміну голів осередку

Раніше повідомлялося, що у червні 2021 року відомий шоумен Сергій Притула заявив про вихід із партії “Голос”.

Пізніше чернівецький обласний осередок політичної партії закликав виключити із членів політсили голову партії Кіру Рудик.

29 червня стало відомо про заміну керівництва обласного осередку “Голосу”: замість Олексія Поповича з Чернівців головою організації став Владислав Шелоков.