Страшна правда – мати Саакашвілі злила все: зізналась

Михайло Саакашвілі був затриманий раніше в п’ятницю в Тбілісі в одній з квартир на проспекті Гурамішвілі. При затриманні він не чинив опору. За попередніми даними, політика помістили до в’язниці Руставі. Мати політика Гіулі Аласанія прибула в Тбілісі з Києва. При цьому в аеропорту вона заявила журналістам, що затримання її сина було для неї несподіванкою.

“В останній раз я говорила з сином кілька днів тому і була впевнена, що він знаходиться в Україні”, – сказала Аласанія.

Вона повідомила, що тільки дізнавшись про його затримання, вирішила летіти в Тбілісі. За її словами, вона не знала про плани свого сина.

 

Мамі Саакашвілі 75 років. Вона відомий грузинський історик і тюрколог, фахівець з середньовічної культури Грузії, доктор історичних наук. Автор понад 100 науково-дослідних робіт з історії Грузії і Кавказу, історії грузинської культури, національного самовизначення.

Відзначимо також, що вчора з’явилась інформація про те, що Нардепка від “Слуги народу” Єлизавета Ясько розповіла ТСН подробиці про стосунки з Міхеілом Саакашвілі. Політикиня зізналася, що у романтичних стосунках пара перебуває вже понад рік.

Поки Саакашвілі перебуває за ґратами в Грузії, Ясько – в Трускавці. Про свого коханого вона розповіла журналістам на з’їзді “Слуги народу”.

“Ми були (1 жовтня – 24 канал) ще з ним на зв’язку. Те, що сталось, те, що його арештували, це дуже сумно і боляче мені особисто і політично”, – наголосила нардепка.

Вона розповіла, що вже встигла познайомитися з мамою Саакашвілі і одним із його синів. А ще Ясько запевняє, що вона у нього тепер – єдина жінка.

“Він не є досі одружений”, – запевнила політикиня.

Раніше в Генпрокуратурі Грузії заявили, що наявність українського громадянства не завадить Михайлу Саакашвілі відбувати тюремний термін в Грузії, а його екстрадиція неможлива.

5 хвилин тому! Страшна правда – мати Саакашвілі злила все: зізналась. В Мережі вибух – його не спасти!