«Затяжний конфлікт»: директор Чернівецького драмтеатру прокоментував скандал у закладі.

 
Директор Чернівецького муздрамтеатру Юрій Марчак запевняє, що розлад у колективі та перешкоджання в роботі театру створюють окремі працівники.

Про це Марчак сказав у коментарі журналістам “Чернівецького променя”.

За словами директора драмтеатру, через фінансову кризу, пов’язану з пандемією коронавірусу, він запропонував працівникам театру піти у відпустку за власний рахунок. І саме це, як стверджує Марчак, стало початком затяжного конфлікту.

“Частина колективу погодилась, частина – не погодилась. Почалося все із-за тієї ситуації, що обрали профспілковий комітет. Його обрали з одних акторів. Тобто, якщо у нас є обслуговуючі цехи, якщо у нас є творчо-виробничі цехи, але до профспілкового комітету обрано лише акторський склад”, – сказав керівник драмтеатру.

Водночас голова профспілкового комітету Дмитро Леончик заявив, що керівництво театру регулярно тисне на працівників та перешкоджає їх роботі.

“Директором, художнім керівником та бухгалтером театру створювався тиск на працівників. Їхнім бажанням було, щоб люди виходили із профспілкової організації”, – сказав Леончик.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях група акторів обласного драмтеатру імені Ольги Кобилянської заявили про узурпацію влади й грубі порушення та неправомірні дії з боку директора театру Юрія Марчака