Нестор Шуфрич затриманий Теробороною – збирав дані про блокпост і відкрив вогонь.

Народного депутата з фракції партії ОПЗЖ Нестора Шуфрича затримано батальйоном Тероборони за спробу сфотографувати блокпост.

Джерело: депутат Київської міськради Олександр Погребинський у Facebook

Пряма мова Погребинського: ” 206 батальон затримав Шуфріча! Брати по Зброї кращі! Воно (Шуфрич – УП) вирішило пофотографувати один з постів нашого батальону”.

Деталі: За словами нардепа “Європейської солідарності” Володимира Ар’єва, на Шуфрича чекає бесіда в СБУ.

Журналістка Валерия Єгошина розповіла, що затриманий у Києві Шуфрич фотографував блокпост, його охорона відстрілювалась від бійців Тероборони. Наразі він “цілий і неушкоджений”.

Пряма мова Єгошиної: “2 автомати, 3 пістолети, один автомат зі спиляним номером – це про затриманих російських диверсантів? Ні, про нардепа Нестора Шуфрича, що під час війни включається в ефіри пропагандистів.

Бійцям він пояснив, що нібито хотів сфотографувати місцеву культурну пам’ятку (насправді – позицію військових). А от нащо відстрілювався від бійців при затриманні і звідки взялася незареєстрована зброя – поки не пояснив. Зброю забрали, всіх затримали, за українськими законами – передадуть в поліцію або СБУ”.

Шуфрича забрали відповідні служби СБУ. Арсенал зброї вилучили. Його вивезли у всій відповідності до того, як вивозять потенційних диверсантів. Наші хлопці мають залізну витримку…
Його разом з озброєними людьми і незаконною зброєю затримали наші бійці 206 батальйону Тероборони
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=EQS4z0DG-d8
 
https://www.youtube.com/watch?v=kdmrS6OhLgA
 

peredplata