Від початку повномасштабної війни підтвердили смерть 200 військових з Буковини. Згадуємо їх

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну через бойові дії загинули 200 військових з Буковини. Суспільне згадує всіх воїнів та розповідає, що про них відомо.

Андрій Палагнюк родом з села Виженка. Військовий загинув 12 вересня на Донеччині.

Молодший сержант Анатолій Козак, воїн військової частини А1556. З ним прощались в селі Шебутинці.

Солдат Ілля Коржан, воїн військової частини А1358. З військовим прощались в селі Дубове.

Сержант Анатолій Красій, воїн військової частини А028. З ним прощались в селі Чорнівка.

З солдатом Віталієм Мойсою, воїном військової частини А0998, прощались в селі Дихтинець.

На Донеччині загинув військовий Сергій Чобан. Він у перші дні вторгнення відправився на фронт. Чоловік родом з Сокирянщини. У нього залишились дружина та діти.

7 вересня в селі Круглик попрощались з 33-річним військовим Денисом Юликом. Люди з навколишніх сіл зустрічали тіло загиблого на колінах. У Юлика залишилися двоє дітей, дружина та матір.

Військовий Юрій Ямницький родом з Вижниччини. Загинув під час виконання бойового завдання у Херсонській області.

Загинув капітан Володимир Золотий. Він воїн військової частини А1736. З військовим прощались 5 вересня на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

З солдатом Сергієм Андрусиком, воїном військової частини А3715, попрощались у селі Рідківці.

У бою загинув військовий Василь Прокопой. У перші дні вторгнення перебував у Берліні. Згодом повернуся в Україну та відправився на фронт. Чоловіку було 48 років. Він родом з села Великий Кучурів.

“Йому спочатку відмовили через стан здоров’я, але він наполягав, що здатний долучитися до ЗСУ. Попри вмовляння рідних, він змінив європейські умови на окопи та землянку, щоб відстояти право на вільне майбутнє Українського народу”, — йдеться на Facebook-сторінці голови громади.

З сержантом Едуардом Адамко, воїном військової частини А2573, попрощались у селі Юрківці.

Молодший лейтенант Володимир Гуменюк воїн військової частини А3029. З військовим попрощались в Чернівцях.

Солдат Петро Поляк воїн військової частини А2120. Похорон військового відбувся у селі Киселиця.

Військовий Василь Дем’янчук загинув у боях на Донеччині. Чоловік родом із Сокирян. У нього залишились дружина та діти.

Загинув військовий Олександр Кутейніков. Чоловік працював секретарем Грубнянської сільської ради, два скликання — сільським головою. З початком повномасштабного вторгнення пішов служити в ЗСУ. У нього залишився син.

Молодший сержант Віктор Рудейчук родом з міста Заставна. Він воїн військової частини А4053.

У Донецькій області внаслідок артилерійського обстрілу загинув капітан Василь Шлей. Військовий був учасником АТО з 2014 року. Чоловіку було 30 років. Він родом з Хотина. У нього залишився син.

Загинув військовий Віктор Кишка. Похорони воїна військової частини А1778 відбулись у селі Кормань.

Прощання з солдатом Олегом Кострюковим відбулось на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Він воїн військової частини А4017.

Під час обстрілу на російсько-українській війні загинув військовий Олександр Звягін. На початку вторгнення він з сім’єю евакуювався з Херсона у Великокучурівську громаду. Пізніше звернувся до військкомату й воював на фронті. Чоловіку було 47 років.

З молодшими сержантами Олександром Клецем та Ігорем Морарашем попрощались 23 серпня. Олександра Клеця поховали у селі Нелипівці, Ігоря Морараша — в Чернівцях.

Старшого солдата Олега Булигу поховали на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

На фронті загинули молодші сержанти Василь Мельничук з села Бочківці та Микола Бамбуляк з села Браїлівка.

Військовий з села Берестя Новоселицької громади Дмитро Ігнатеско загинув 11 серпня. Він був етнічним молдованином і майже 20 років прожив в Італії. Приїхав воювати після того, як дізнався про повномасштабне російське вторгнення.

Дмитру було 45 років. У чоловіка залишились дружина та донька.

Загинув солдат Анатолій Малородов. Він родом з селища Іванівці Дністровського району.

На протитанковій міні підірвався військовий з села Черепківці Глибоцької громади Юрій Ткачук. Він був сержантом першої гірсько-штурмової роти.

Солдат Іван Поляков родом з Чернівців. Був воїном військової частини А3029. Він загинув в районі Бахмуту Донецької області.

Загинула військова Ірина Гордієвич. Вона служила у батальйоні патрульної служби поліції особливого призначення, який працював на лініях розмежування. Загинула в перший день повномасштабного вторгнення у Щасті Луганської області.

Тіло військової змогли доставити рідним лише за п’ять місяців від її смерті. Ірину Гордієвич з почестями поховали на центральному кладовищі в Годилові.

Роман Орлецький родом з Мамаївців. Йому було 37 років.

Олександр Терлецький родом з села Цурень Острицької громади. Йому було 30 років.

Загинув військовий Олег Деда з Новоселиці. З ним попрощались 16 серпня.

Загинув лейтенант Іван Гончаров. Він родом з селища Неполоківці. Військовому було 30 років.

У Бахмутському районі Донецької області загинув Едуард Голенок. Він загинув 6 серпня через мінометний обстріл. Едуард був стрільцем-санітаром штурмового батальйону, він родом з Новодністровська.

Загинув солдат Дмитро Кіф’як, повідомили в обласному центрі комплектування. Солдат родом з села Подвірне Мамалигівської громади. З ним попрощались у Подвірному 12 серпня.

Юрій Царик родом з села Киселів. Він призався в ЗСУ в 2012 році, служив в Окремій президентській бригаді імені Богдана Хмельницького. З березня 2021 року служив у військові частині в Краматорську.

На Донеччині загинув старший сержант родом з Сокирянщини Василь Мікірін. Військовий був учасником АТО. З початком повномасштабного вторгнення пішов служити в ЗСУ, не чекаючи повістки. Чоловіку було 36 років.

У серпні загинули двоє військових зі Сторожинеччини — Анатолій Няйко та Тарас Кнапа.

Солдат Кнапа родом зі Сторожинця. Військовий загинув через артилерійський обстріл у Донецькій області. Чоловіку було 38 років.

Молодший сержант Няйко родом із села Слобода-Комарівці. Військовий загинув через вибухову травму, яку отримав у Донецькій області. Він помер в госпіталі у Дніпрі. Чоловіку було 44 роки.

Олег Баланецький загинув на Донеччині. Йому було 22 роки. Пішов служити 25 лютого цього року. Він родом із села Подвірне Мамалигівської громади. Про це Суспільному сказав голова громади Аркадій Шова.

Старший лейтенант Сергій Данілюк родом з села Стерче. У чоловіка залишились троє дітей.

Загинув солдат Сергій Кушинський. Він воїн військової частини А4165. Прощались з військовим на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

Старший сержант Олексій Ткачук родом з села Комарівці. Військовий загинув у Харківській області. Чоловіку було 42 роки.

1 серпня прощались з старшим солдатом Миколою Будеєм. Він воїн військової частини А3029. Чоловік родом з села Старий Вовчинець.

Загинули двоє військових з Вижниччини — Валерій Борсук та Юрій Ферлієвич.

Військовий Борсук родом із села Мигово, що на Вижниччині.

Ферлієвич воїн військової частини А2582. Загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Чоловік родом із села Конятин.

Від бойових поранень на війні загинула капітан ЗСУ Інна Внукова. На початку вторгнення вона з мамою евакуювалась в область з Мелітополя, який зараз під тимчасовою окупацією.

Як військовозобов’язана, Внукова у перші дні вторгнення відправилась на фронт не чекаючи повістки. Військовій було 30 років.

24 липня попрощались із солдатом Романом Скульчуком, воїном військової частини А2582. Похорон відбувся у Вижниці.

З воїнами військової частини Національної гвардії України 3113 солдатом, Миколою Горбаном та Андрієм Божеком, прощатимуться 20 липня.

Через артилерійський обстріл поблизу Бахмутського району загинув військовий Микола Козак. Він пішов воювати на початку повномасштабного вторгнення. Чоловік родом з Новодністровська. Йому було 53 роки.

На Донеччині загинув 19-річний Максим Кравець. Він родом з села Ломачинці. Військовий на початку війни пішов служити добровольцем разом з батьком. Кравець проходив службу у одній із військових частин Національної гвардії України.

12 липня у Донецькій області загинув Дмитро Чайка. Він родом з села Вербівці. Йому було 24 роки.

Загинув старший солдат Дмитро Якубовський. Чоловік родом з Сторожинеччини. Військовий загинув внаслідок танкового обстрілу у Донецькій області. Йому було 29 років.

З капітаном Георгієм Путінцевим, воїном військової частини А4030, прощались на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

У Чернівцях попрощались з військовим Дмитром Ясенком з позивним “Мангуст”, який загинув у бою проти російської армії. Його поховали на Центральному кладовищі.

Дмитро Ясенко воював у складі 80-ї десантно-штурмової бригади. Він був капітаном роти. З 2014 року він воював в АТО, згодом був демобілізований через поранення. За тиждень до повномасштабного вторгнення Росії в Україну знову повернувся на фронт.

Дмитро загинув на Луганщині. Наприкінці липня йому мав виповнитись 31 рік. У нього залишилися дружина та 5-річний син.

На Донеччині під час артилерійського обстрілу загинув Михайло Яжук. Чоловік родом з села Новоолексіївка, що на Сокирянщині. Йому було 28. У Яжука залишились дружина та діти.

Зі старшим солдатом Денисом Осиповичем прощались на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

У Донецькій області від важкого осколкового поранення загинув Віталій Герега з Білівців.

У боях на Донеччині загинув військовий із Заставнівщини Микола Кривохижа. Понад рік воював в АТО. Тоді був командиром роти. На початку російського вторгнення пішов воювати разом із сином. Загинув під час артилерійського обстрілу. Військовому було 54 роки. У нього залишилась дружина та двоє дітей. Чоловік родом із села Чорний Потік.

7 липня загинув військовий з Вікнянської громади Василь Герела Йому було 54 роки.

Загинув старший солдат, стрілець зенітник Олександр Спринчане. Чоловік родом з села Великосілля Герцаївської громади. На початку повномасштабного вторгнення він пішов воювати, не чекаючи повістки. Йому було 28 років.

У 2014 році Олександр вступив до лав Збройних сил України у складі 80 десантно-штурмової бригади. Військовий брав участь в АТО. У 2018 році завершив службу. До цього закінчив ліцей сфери послуг за спеціальністю оператора комп’ютерного набору та верстки.

Він працював охоронником у Львові. У нього залишилась дружина та син.

На Донеччині загинув Юрій Молдован родом із села Крутеньки. Він пішов воювати на початку повномасштабного вторгнення Росії

На війні загинув сержант Микола Боднарюк. Він був старшим навідником першого гранатометного відділення. Військовий загинув 22 квітня у Луганській області. Чоловік родом з села Стара Жадова Сторожинецького району. Про це Суспільному повідомила родичка воїна Марія Гаврилюк.

У Чернівецькому обласному ТЦК підтвердили смерть Боднарюка. Коли відбудеться похорон невідомо.

З солдатом Миколою Сандуляком, воїном військової частини А7185, прощались на Центральному міському кладовищі в Чернівцях.

Військовому Денису Поповичу було 33 роки. Чоловік родом з Веренчанської громади. До повномасштабного вторгнення працював на станції техобслуговування.

Руслан Куллаков родом з села Давидівці. Військовому було 39 років. У нього залишились діти та дружина.

Загинув Микола Унгурян із Вашківців. Військовий загинув під час стрілецького бою у Донецькій області.

У Бахмутському районі на Донеччині загинув Сергій Крайник. Він був родом з Новодністровська. Відомо, що військовий був солдатом мінометної батареї механізованого батальйону. Крайник загинув від обстрілу з гелікоптера.

Загинув воїн з Новоселиччини Олексій Арбузов. У чоловіка залишились дружина та діти.

На Донеччині загинув 46-річний військовий Андрій Кучмій. Він пішов на фронт у перші дні повномасштабної війни. Чоловік родом з села Тисовець.

У селі Біла Криниця Чернівецької області попрощались з військовим Олександром Гринчуком. Йому було 33 роки. Він пішов на війну разом з двома братами у перший день повномасштабного вторгнення.

У бою проти російської армії загинули солдати Олексій Гимплюк та Ігор Кушнір.

Гимплюк загинув у стрілецькому бою 25 червня на Донеччині. На Сокирянщині тіло військового зустрічали живим коридором.

Кушнір родом із села Бочківці. Він пішов воювати на початку повномасштабного вторгнення Росії. Отримав поранення, втім згодом повернувся на фронт.

Загинув солдат Анатолій Чупрун. З воїном військової частини А4165 попрощались у селі Дорошівці.

У Луганській області від артилерійського обстрілу загинув Андрій Стьопенко. Він був гранатометником гірсько-штурмової роти. Чоловік родом з села Куликівка.

Аслан Багіров загинув внаслідок поранення під час артилерійного обстрілу на Луганщині. Чоловік родом з Вижниччини.

20 червня загинув Євген Данищук з села Розтоки. У військовго залишилась двоє синів, донька, дружина.

37-річний Данищук два скликання поспіль працював на посаді голови Розтоківської сільради.

Старшого лейтенанта Олександра Савчука, воїна військової частини А7187, поховали на Алеї Слави в Чернівцях.

З солдатом Віктором Бобиком, воїном військової частини А1126, прощались у селі Вертиківці.

Сержант Микола Мартинюк родом з Хотинщини. Військовий загинув під час бою на Донеччині. Він був навідником десантно-штурмового відділення. Йому було 33 роки.

Олександр Биховець військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Чоловік родом з Глибоччини. У нього залишились сини та дружина.

На війні проти російських окупаційних військ загинули старший солдат Володимир Мартинюк, солдат Іван Ляхомський та сержант Вадим Винничук.

На війні загинули молодший сержант Олег Сирота, солдат Іван Фартушняк, сержант Руслан Проданюк

Роман Мельничук родом з села Середній Майдан. Чоловіку було 40 років. Військовий загинув під час бойових дій 15 червня. Для вшанування пам’яті військовослужбовця у Вижницькій громаді 19 та 20 червня оголосили Дні жалоби.

Загинув Руслан Колодій родом з Сокирянщини. Колодій пішов служити в ЗСУ добровольцем на початку російського повномасштабного вторгнення в Україну. Чоловіку було 45 років.

У військового залишилась матір та сини.

Сержант Микола Десятніченко родом зі Сторожинеччини. Загинув поблизу села Врубівка Луганської області. Чоловіку було 36 років.

На Харківщині загинув 43-річний майор Вадим Ірічук. Військовий загинув під час артилерійського обстрілу поблизу села Борщова. Чоловік родом зі Сторожинця.

На Донеччині загинув бойовий медик Борис Гріга. Він родом із села Шебутинці, що на Сокирянщині. Чоловік отримав осколкове поранення.

Гріга пішов служити в ЗСУ добровольцем на початку російського повномасштабного вторгнення в Україну. Чоловік мав військовий досвід. До війни він працював закордоном.

Борису було 54 роки. У нього залишились матір, сестра та син.

На війні загинули старший солдат Володимир Бойко, старший солдат Ігор Горанчук, воїни військової частини А3715 та солдат Денис Морараш, який проходив службу в військовій частині А4053.

Прощались з військовими на Алеї Слави Центрального кладовища в Чернівцях.

На війні загинув сержант Іван Унгурян. Військовий служив в частині А4084. Прощались з ним у селі Шишківці, що на Сокирянщині.

На війні проти російських окупаційних військ від важких поранень загинув буковинець Марк Здоровцов. Через поранення він майже місяць перебував у лікарні на Харківщині.

Чоловік служив у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті. У 2020 році звільнився. У військового залишилась мама.

Солдат Роман Вітанчук воїн військової частини А3029. Прощання з військовим відбулось в селі Слобода.

Руслан Романчук пішов на фронт у перші дні повномасштабної війни. Чоловіку було 44 роки. Військовий родом із села Стрілецький Кут.

Сергій Ватрич служив у військовій частині А0998. Чоловік родом з села Біла. З 2014 року воював в АТО. Йому було 53 роки.

На Донеччині загинув 26-річний Андрій Лукіянчук. Він родом з Чернівців.

Солдат Віталій Мельничук воїн військової частини А1008. Прощання з ним відбулось у селі Бочківці.

Солдат Дмитро Кожокар загинув від артилерійського обстрілу на Луганщині. Військовий родом з села Молниця.

У Луганській області від мінометного обстрілу загинув Дмитро Данилюк. Військовий родом з міста Вашківці, що на Вижниччині.

Олександр Фештрига був учасником Революції Гідності, влітку 2014 року пішов добровольцем в АТО. Чоловік захищав Донецький аеропорт. У 2015 році був пораненим п’ять разів, з них два – тяжко.

Олександру із позивним “Сакура” було 42 роки. Попрощались з ним у селі Репуженці Чернівецького району.

У бою проти російської армії загинув Володимир Паліброда. Від початку війни в Україні добровільно пішов воювати в АТО. Мав великий бойовий досвід — був учасником військових операцій в Іраку, Югославії, Кореї та Сьєрра-Леоне.

Володимир працював в адміністративно-господарському відділі Чернівціобленерго останні шість років.

У військового залишилася дружина та двоє дітей.

У Донецькій області від артилерійського обстрілу загинув військовий Віктор Василіка. Він разом з сім’єю 25 років жив у Маріуполі, сам він з Сокирянщини. Після початку війни перевіз родину в Чернівецьку область та поїхав воювати.

Чоловік загинув поблизу села Кам’янка на Донеччині, йому було 49 років. У нього залишились мама, дружина та дочка.

Загинув старший солдат Максим Федорюк. Служив у військовій частині А 3211. Прощались з військовим на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

На війні загинули двоє військових родом з Кельменецької та Вижницької громад. Їх поховали 29 травня.

Старший сержант Олег Холявчук служив у військовій частині А4053. Йому було 37 років. У нього залишилися батьки, брат та дружина з маленьким сином. З військовим попрощалися у селі Іванівці Кельменецької громади.

24 травня загинув Юрій Нестерюк, він був головним сержантом та служив у військовій частині А0284. З 2014 року Юрій воював в АТО. До цього він понад 20 років працював фельдшером у Вижницькій лікарні. У нього залишилися матір, сестра, дві доньки та онука. Нестерюка поховали у селі Багна Вижницької громади.

У військовому госпіталі Дніпра помер військовий Петро Шкута. Він воював на Луганщині. Військовий отримав поранення 22 травня внаслідок артилерійського обстрілу. 27 травня чоловік помер. У нього залишилась дружина та двоє доньок.

Іван Сазонов загинув внаслідок поранення у Луганській області. Військовий родом з села Зеленів, що на Вижниччині.

Солдат Володимир Андрєєв воїн військової частини А0641. Прощання з військовим відбулось у селі Баламутівка.

Загинули двоє поліцейських з Чернівецької області — лейтенант Владислав Кліщук та старший сержант Сергій Бабій. Вони виконували службові обв’язки у підрозділі особливого призначення нацполіції.

Кліщук загинув 22 травня у Запорізькій області. 27-річний військовий родом з села Коболчин, що на Сокирянщині.

Загинув Ігор Бурденюк родом з Кіцманщини. Прощання з 29-річним військовим відбулось 25 травня у селі Шипинці.

Бойовий медик Андрій Боднарюк загинув 19 травня у Сєвєродонецьк, що на Луганщині. 45-річний військовий родом з села Ломачинці.

Солдат Юрій Луз’янов воїн військової частини А0998. Прощались з військовим у місті Новоселиця.

Військовий Микола Бауер у 2014 році пішов добровольцем в АТО. Після повномасштабного вторгнення пішов воювати проти російської армії. Боєць 80 десантно-штурмової бригади помер 8 травня у боях на Луганщині. Прощались з ним у Глибоці.

Чоловіку було 32 роки, у нього залишилася велика родина. Про це Суспільному сказав голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк.

Загинув старший солдат Михайло Матей. Він був військовослужбовцем військової частини А2582. Прощались з ним у селі Бояни.

Військовий Сергій Ністірюк родом з села Багна, що на Вижниччині. Він загинув 20 травня у Харківській області.

У боях загинув чернівчанин Андрій Кравченко. Він був офіцером спецпідрозділу 8 полку ССО.

У боях на Харківщині загинув 23-річний віцечемпіон Європи й чемпіон України зі спортивного орієнтування Олег Ленюк. Він родом з Чернівців.

Солдат В’ячеслав Братковецький проходив службу у військовій частині А2582. Прощались з військовим о 12:00 на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях.

Загинув 39-річний сержант Сергій Сімчіна. Він був заступником командира бойової машини, навідником-оператором механізованого батальйону.

Військовий загинув 15 травня на Луганщині. Він потрапив під мінометний обстріл, отримав мінно-вибухове поранення. Сергій родом з Новодністровської громади.

Сергій Степаненко родом із села Вовчинець. Він загинув внаслідок обстрілу гелікоптером.

Загинув старший сержант Василь Гнатчук. Він родом з Рукшинської громади.

Денис Калюжний — солдат із військової частини А7186. Поховали захисника в Путилі.

На Харківщині загинув 23-річний старший лейтенант Іван Заїць. Він родом із села Горбово Чернівецького району. Був розвідником, служив за контрактом. У Івана залишились батьки та рідний брат.

Руслан Карапка — старший солдат. Військовий родом із села Дихтинець.

Роман Юрічук — учасник АТО, під час боїв за Луганський аеропорт отримав поранення. Після повномасштабного вторгнення Росії одразу повернувся на фронт. Військовий родом із села Пригородок, що на Хотинщині. 15 травня тіло загиблого зустрінуть в рідному селі.

Степан Рачук також учасник АТО. Він родом з Рукшина колишнього Хотинського району. Воював в одній бригаді разом з Романом.

Микола Анасійчук родом з села Топорівці. Він пішов на фронт у перші дні війни. Був депутатом сільської ради.

13 травня прощалися з трьома загиблими військовими — 45-річним Олександром Колгановим та 22-річним Дмитром Ковальовим у Чернівцях, а також Корнелієм Топорцем в його рідному селі Несвоя. Йому 23 роки.

На Донеччині загинув військовий Давид Пінчук, який жив у селі Зарожани Чернівецької області. 22-річний хлопець потрапив під артилерійський обстріл. Давид з сім’єю переїхав з окупованої території Донбасу на Буковину у 2014 році. Три роки тому підписав контракт із ЗСУ на проходження військової служби.

Руслан Донець пішов воювати після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Загинув на Луганщині, йому було 40 років. У військового залишились дружина і син.З військовим прощались на Алеї Слави, що на Центральному кладовищі у Чернівцях.

Петро Обершт загинув на Харківщині. Він родом з села Ярівка, що на Хотинщині. Йому було 53 роки. З 2020 року військовий служив за контрактом.

29-річний військовий Андрій Шова родом з села Синівці, що на Глибоччині. У нього залишилися дружина, син та донька.

Загинув військовий Олександр Баланецький. Чоловіку було 38 років, понад десять років він працював в юридичному управлінні Чернівецької міської ради. Пішов воювати в перші дні вторгнення Росії в Україну.

На Луганщині 1 травня загинув Іван Скидан з села Стебні Вижницького району. Чоловік потрапив під артилерійний обстріл.

Ілля Мандалак з Вижниці загинув 5 травня на Харківщині. Йому було 35 років.

Також на Харківщині 30 квітня загинув Костянтин Косован він родом з села Лопушна Вижницького району. Обоє чоловіків отримали мінно-вибухові травми.

Гначук та Кондратюк служили в одній роті на Харківщині, були контрактниками. 26-річний Василь Гначук з села Кліводин Кіцманської громади був командиром роти. Він одружений, має дитину. 35-річний Леонід Кондратюк також з Кліводина Кіцманської громади. В нього залишилась дружина.

Василь Глинський загинув на Харківщині. Він родом із села Кулівці, що в Кадубівецькій громаді. Одружений, дітей не мав. Йому було 29 років. Про це Суспільному сказав голова громади Микола Катеринчук.

Руслану Тимофею було 19 років. Він загинув під час бойового завдання. Служив навідником і загинув на Харківщині 30 квітня.

Валентин Семеген родом із села Мигове. Військовий загинув 22 квітня в місті Маріуполь.

Солдат Михайло Попюк воїн військової частини А4165. Прощались з чоловіком в селі Грушівці.

На Луганщині загинув військовий з Сокирянщини Сергій Дерен. Він 25 років служив у лавах поліції. Після повномасштабного вторгнення вступив до Збройних сил. Попрощатися з ним прийшло кілька сотень людей. У нього залишились дружина та двоє дітей.

24-річний Денис Бринзей військовослужбовець військової частини А3029. Він загинув 16 квітня боронячи Запорізьку область. Хлопець родом з міста Сокиряни.

На війні загинув солдат Петро Іванчук з військової частини А4007. Він був родом з села Іспас.

Військовий Юрій Ординський загинув 17 квітня в бою з російськими військовими у Харківській області внаслідок ворожого обстрілу артилерії. Ординський був родом з села Банилів-Підгірний. Йому було 50 років.

Прощання з солдатом Анатолієм Бодяном відбулось селі Бурдюг.

Загинув 36-річний солдат з Чернівців Олександр Толмач. Він був військовослужбовцем військової частини А4056. Поховали воїна 22 квітня у Чернівцях на Алеї Слави Центрального кладовища.

У бою проти російської армії загинув солдат Іван Петрик. Він проходив службу на посаді оператора військової частини А4056. Поховання відбулось в селі Лукавці.

Солдат Владислав Алекса був військовослужбовцем військової частини А7038. Прощання з ним відбулось в селі Молниця.

Загинув 19-річний військовий Іван Куций. Він був родом з селища Глибока. 17 квітня 2022 року у громаді оголосили днем жалоби. Іван проходив строкову службу в Збройних силах України. Російські солдати вбили військового у перший день війни.

Василь Телегуз загинув в Миколаївській області під час обстрілу російською армією 21 березня. 58-річний чоловік був полковником.

Загинув солдат Віктор Федоров — військовослужбовець Національної гвардії України. Він був родом з Кельменців.

Зі старшим сержантом Сергієм Юрченковим прощались в Кельменцях. Він проходив службу на посаді головного сержанта – командира інженерно-саперного відділення.

На Луганщині загинув військовий з Сокирян Микола Гиренко. Він був ветераном АТО. З початку повномасштабного вторгнення повернувся на службу. Був командиром бойової машини — номером обслуги гранатометного взводу.

На Донеччині загинув 36-річний військовий Дмитро Гаманюк. Він був жителем Новоселицької громади. У чоловіка залишилось троє дітей — двоє доньок та син.

У боях проти російської армії загинув 38-річний буковинець Ігор Рус. Військовий був жителем села Шипинці Чернівецького району.

Загинув сержант Михайло Настащук. Він був водієм радіолокаційного взводу військової частини А0281. Прощання з ним відбулось о 10:00 5 квітня у селі Ставчани.

Євген Пронін був родом з села Рідківці. Військовий пішов добровольцем на фронт одразу після Революції Гідності. Був в Пісках у першому складі “Карпатської січі” на сході України.

30-річний житель Хотина Василь Мороз був контрактником. Він був учасником АТО, рік тому підписав контракт із ЗСУ. Проходив службу на посаді гранатометника військової частини А0998.

Загинув 23-річний житель села Йосипівка Іван Руснак. Він був старшим механіком-водієм механізованого батальйону. Хлопець загинув 31 березня внаслідок обстрілу російськими військами.

21-річний військовий Максим Іленчук родом з села Стрілецький Кут. Він служив в гранатометному відділенні військової частини А3029.

Дмитро Ганчерюк був водієм-машиністом екскаватора. Чоловік був сержантом інженерно-саперного відділення військової частини А4267. Він родом з міста Новоселиці.

47-річний доброволець Григорій Клюк родом з села Чепоноси. Чоловік був учасником АТО та досвідченим військовим. У нього залишились дружина та двоє дітей, сину ще не виповнився рік.

Петро Івлєв був старшим солдатом. Він родом з села Новоселиця.

Військовий Володимир Гій зі Сторожинця, він вступив до ЗСУ добровольцем як і його батько. Йому було 20 років. Мав військову спеціальність “Номер обслуги гармати”.

49-річний Анатолій Соловей жив у селі Білоусівка, що на Сокирянщині. Проходив службу на посаді гранатометника. У чоловіка залишилось четверо дітей.

Анатолій Потерейко був старшим солдатом військової частини А0998. Він проходив службу на посаді старшого стрільця. Жив у селі Козиряни Дністровського району.

Юрій Гуцуляк загинув під Києвом. Він був командиром бойової машини. Чоловік пішов воювати у 2014 році добровольцем. Згодом підписав контракт і служив у ЗСУ. Після того поїхав на заробітки у Великобританію. З початком повномасштабного російського вторгнення повернувся в Україну. Йому було 46 років Юрій багатодітний тато, родом з села Чорнівка.

Військовий Станіслав Стрельцов був старшим стрільцем. Його поховали у Чернівцях.

Також загинув 46-річний військовий Роман Вихопницький — він був навідником. Чоловік родом з Новодністровської громади. Його призвали на службу у серпні 2020 року.

Андрій Клюсик загинув на Київщині. Він народився в Сторожинці. Андрій був солдатом, призваним за мобілізацією.

Володимиру Унгуряну було 56 років. Він загинув від вогнепального поранення на Київщині.

Внаслідок ракетного обстрілу Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині, загинули троє військових зі Сторожинеччини: 45-річний Віталій Мазурик, 47-річний Олександр Швидкий та 58-річний Георгій Боштега. Їх зустрічали на колінах, з прапорами, люди вишикувались вздовж дороги.

Павлу Паленку був 21 рік. Він проходив службу на посаді стрільця — помічника гранатометника. Павленко жив у Красноїльську, закінчив місцеву гімназію. Був контрактником. Його батько та брат теж військові. До війська Павло пішов у 2019 році.

Віктор Урсул служив водієм гранатометного відділення. Йому було 56 років. Чоловік родом з Сокирян, у нього залишились п’ятеро дітей та троє онуків. Здобув сільськогосподарську та правову освіти.

Старший солдат Олексій Анікітой родом з села Тарасівці, йому було 32 роки. Чоловік був навідником-оператором.

У боях проти російської армії загинув військовий з Білої Криниці 25-річний Денис Гринчук. Він мав звання старшого солдата. Проживав з сім’єю у Мукачево. Його поховали у Білій Криниці.

Андрій Кицелюк був командиром десантно-штурмового відділення. Він загинув 25 лютого. З чоловіком прощались у Чернівцях. Йому було 46 років. Суспільне знімало як з Андрієм прощались.

Військовий Анатолій Дребіт був старшим сержантом, з 2016 року служив за контрактом, був командиром десантно-штурмового відділення. Він був родом з села Вікно.

“З початку війни на сході України вважав своїм обов’язком захищати рідну землю і віддав життя за її незалежність”, ― написали про нього у сільраді.

Військовому Олексію Арсенію було 22 роки, він народився у Маршинцях. Раніше чоловік служив в ООС. Тіло військового зустріли у рідному селі. Люди стали на коліна та принесли квіти.

Військовий Олег Лехняк був навідником. Він родом з села Бабин. Його поховали в селі 13 березня.

Костянтину Герману було 30 років. Він служив у десантно-штурмовій бригаді. Чоловік був у ЗСУ з 2014 року.

Марин Мельников був військовим з Ванчиківців. Раніше голова громади Володимир Лупой казав, що Марин у серпні минулого року підписав контракт із ЗСУ на проходження військової служби. Він був гранатометником.

Андрій Четверіков народився на Харківщині, втім через бойові дії там, батько погодився поховати сина у Чернівцях. Андрій був молодшим сержантом, командиром десантно-штурмового взводу. Йому був 21 рік.

20-річний солдат Іван Гай служив на посаді гранатометника в десантно-штурмовій роті. Він родом із села Романківці. У ліцеї, де він навчався, написали, що Іван був мужнім захисником та щирим другом.

Максиму Залевському було 32 роки, він був на посаді стрільця – помічника гранатометника десантно-штурмового відділення. З ним прощались у Чернівцях. Герман, Мельников, Четверіков, Гай та Залевський служили в одній частині.

peredplata