У Мамаївській ОТГ відкрито перший в області Центр безпеки громадян

30 жовтня у смт Лужанах Мамаївської об’єднаної територіальної громади розпочав свою роботу перший в області Центр безпеки громадян. В урочистому відкритті Центру взяли участь начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк, голова Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк, представники екстрених служб, голови інших об’єднаних територіальних громад області та мешканці громади.

Під час офіційного відкриття начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк зазначив, що ця подія важлива для кожного. «Започаткування та належне функціонування Центру безпеки забезпечить оперативне реагування на усі виклики, адже у ньому працюватимуть три екстрені служби водночас. Його створення допоможе більш ефективно та комплексно вирішувати питання щодо захисту населення від небезпек та сприятиме налагодженню тісної взаємодії між цими службами і мешканцями громади». 

Сергій Михайлюк подякував всім, хто долучився до створення Центру безпеки, та брав безпосередню участь у реалізації ідеї його відкриття. Зокрема, голову Мамаївської об’єднаної територіальної громади Наталію Катрюк нагородили відзнакою «За службу державі». За вагомий внесок у забезпечення розвитку цивільного захисту в області начальник УДСНС вручив подяки Управління головам Глибоцької, Новоселицької, Великокучурівської та Усть-Путильської ОТГ.

У подарунок від Управління ДСНС України у Чернівецькій області рятувальники Центру безпеки отримали спеціальний одяг рятувальників.

Окрім місцевого пожежно-рятувального підрозділу в приміщенні Центру знаходитиметься поліція та медична служба. Центр безпеки обслуговуватиме три населених пункти – смт Лужани, села Мамаївці та Новий Киселів. Під надійним захистом відтепер перебуватиме більше 10 тисяч населення, адже Мамаївська об’єднана територіальна громада одна з найбільших на Буковині.

 

 

Управління ДСНС України у Чернівецькій області.